Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Itató sterilizálás első...

Itató sterilizálás első használata előtt muszáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vásároltam egy itatót és mint mindenre erre is az van írva, hogy első használat előtt sterilizálni kéne, forralni vagy micró sterilizálóban. Szoktátok ilyenkor?

Csak azért kérdezem, mert idáig amilyen itatókat vettem, néztem, azokat nem is lehetett mikróba tenni, dm sajátmárkás, mülleres, nuk. erre meg ez van írva.

Már nem sterilizálok amúgy semmit, voltunk már homokozóban :) de ha esetleg valami a gyártás során kerülhet az itatóra, azt lehet jobb eltüntetni, elmostam, jó meleg vízben egyelőre. Vettem már több mindent, kanalakat, poharat, tányért, nem sterilizáltam egyiket sem, így akkor most ezt???


2013. okt. 5. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
En sem sterilizalom az itatot.
2013. okt. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem sterilizáltam az itatókat. Alaposan elmosogattam.

A cumikat, cumisüvegeket is csak 4-5 hónapos koráig főztem ki, utána már csak mosogattam.

Mire eljutottunk az itatópoharakig, már 10-12 hónapos volt, nem éreztem szükségét, hogy mindenét sterilizáljam. (Mint ahogy a tányérokat, evőeszközöket sem sterilizáltam.)

2013. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor jó, csak tényleg nem tudtam mi legyen, de mivel már semmit sem sterilizálok, így ezt is fölösleges.
2013. okt. 5. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi az az itató?
2013. okt. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kérdezted mi az az itató.

cumisüveg helyett ilyenből iszik a gyermek. ez kemény csőrös, segít a pohárra szoktatásban, meg csöpögésmentes, legalábbis valamennyire, így egyedül is tud inni, mert pohárból még nem tudna egyedül.


pl

[link]


lehet az itatópohár jobb megfoglalmazás lett volna a címben.

2013. okt. 6. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, köszi. Így már tudom, de nem is tudtam mire kell gondolni itató címen.
2013. okt. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!