Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kislányom nuniján belül...

A kislányom nuniján belül berepedés van, piros, és csípi, ha pisil. A gyerekorvos azt mondta kenjem neogranormonnal. Elég lesz ez, ettől meggyógyul? Volt ilyen másnak is a babájának?

Figyelt kérdés
2013. okt. 7. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A lányomnak a fenekénél volt egy kis berepedés a kemény széklet miatt, nekünk is a neogranormont tanácsolta az orvos, és meggyógyult tőle.
2013. okt. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ès mitöl lett az neki ott?

Nekem 3 évesem ráesett a játszótéren lábközé egy vas korlátra. Ettöl repedt szét neki egy kicsit. Megnézettem én is neki, nekünk semmit nem adott, zink tartalmú popsikrémet ajánlott. ennyi elég. Ugyan olyan seb mint máshol. Lányomnak is 2 napig csipte minden.

2013. okt. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gabszem ***** válasza:
Én egyszer gyerekkoromban ráestem a bicikliülésre és attól kirepedt, nekem akkor anyukám hintőport tett rá és pikk-pakk meggyógyult. De szerintem a neogranormon vagy sudocrem is jó.
2013. okt. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen.Azt mondta az orvos hogy kerülje az olyan játékokat amitől szétrepedhet,pl motorozást.
2013. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!