Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mikor viszitek tanácsadásra...

Ti mikor viszitek tanácsadásra a pici babátokat? Evés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Hogy ne ordítsa végig az egészet. Van valami jó, bevált "stratégiátok"?
2013. okt. 8. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekünk időpontra kell vinni,ami időnként csúszik,de mindig megetetem előtte.Éhesen én is türelmetlenebb lennék...
2013. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Evés után,vagy viszem a hamit.Amig pici volt,addig a tápszert/anyatejet melegen,fóliázva(őszi baba).Most hogy nagyobb,szendvicset,banánt,dörmit,esetleg gyümis babakaját ilyesmiket.Szerintem elnézhető a késés,ha szopis a baba pl.De sokan lefejik,vagy ha tápszeres,azt összeteszik és termosz.Forró víz,hideg viz és megfelelőre higitja az ember ha szükséges.De a termosz elvileg melegen tartja,gondolom nem órákat utazol vele a védőnőhőz/dokihoz.
2013. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig megetettem előtte, ha nem evett rendesen, akkor lefejtem a többit és termoszban vittem, biztos ami biztos. Nálunk elég messze van a rendelő, mindig elaludt útközben, de mire sorra kerültünk valami csoda folytán felébredt, olyankor pedig mindig vigyorog, úgyhogy szerencsénk volt. :) Szerintem kaja után menjetek mindenképp', az a biztos. :)
2013. okt. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig megetettem előtte. Egyébként is mindig kaja után mentünk mindenhová, hogy nyugi legyen, legyen idő hazaérni következő evésig, nehogy nyűgös legyen...
2013. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig próbáltam úgy időzíteni, hogy evés után menjünk, de ha valamiért mégsem sikerült, akkor tápszer a táskába, és ha már nagyon nem bírja, akkor ott megetetem.
2013. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!