Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám van, és elkaptam...

3 hetes babám van, és elkaptam valami virust, mit tegyek h ne kapja el?

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ne puszilgasd, kerüld hogy a nyálatok keveredjen

többször moss kezet

2013. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoptathatsz maszkban is illetve használhatsz maszkot is. Védőnőt is felhívhatod, hogy mik azok az óv intézkedések amiket érdemes ilyenkor betartani. Vannak nagyon jó kézfertőtlenítő folyékony szappanok és olyan is amihez még víz sem kell. Az elsőnek teljesen igaza van kerülni kell a túlzott összebújást, most egy pár napig inkább apa kényeztesse a picikét. Sajnos ilyen előfordul nem kell kétségbe esned, azért a babának is van immunrendszere.
2013. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szoptass minel gyakrabban, ez nagy vedelem neki, megkapja az antitesteket is.
2013. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a nagytesonak es nekem virusos torok gyulladasa, Nagyapanak kotohartya gyullasasa, Apanak pedig hanyasos hasmeneses virusa van... az egy honapos kisasszony csak rohog rajtunk, a doki szerint a szoptatas vedi Ot:-) eddig-lekopogom-nem kapott el semmit
2013. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!