Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem eszik 11 honaposom?

Miert nem eszik 11 honaposom?

Figyelt kérdés
Csak kenyeret akar enni es joghurtot. Az neki a fo etkezes. Uzsira eszik gyumolcsoket, baba kekszet, gyumolcs joghurtot, vagy amit eppen el tud morzsolgatni. Mit tegyek?
2013. okt. 8. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Sulygyarapodassal nincs gond. Eleget hizik. Minden honapban 500-600 gr.
2013. okt. 8. 20:14
 2/5 mocsokmacsek válasza:
Szia, az én babám 5 hónapos, most megnéztem a papírt, amit a védőnő adott, de a 11 hónaposnál azok vannak leírva, amiket te is leírtál, hogy eszik. Még hús van írva, azt nem írtad. Nem beszéltél a védőnővel erről?
2013. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sem hus, sem fozelek, sem parolt zoldseg, semmi ilyen. Nem beszeltem meg a vedonovel, de fogok, mert mar idegesit, hogy nem eszik.
2013. okt. 8. 22:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne adj neki mást, ne nassoltasd. Kekszet felejtsd el! Nincs morzsolgatás. Ettől nem eszik rendes ételeket. Csak főzeléket adj neki, reggelre tartalmasat, pl. bundás kenyeret, zabpelyhet, stb... Várd meg, míg megéhezik, utána adj neki ennivalót. De közben tényleg ne adj neki semmit. Éhes gyerek meg fogja enni. 11 hónaposan még nincs kialakult ízlése. Rajtad sok múlik. És ne félj, előbb utóbb meg fogja enni a normális kaját. Kitartás.
2013. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. Igyekezni fogok, mert ez igy nem mehet tovabb!
2013. okt. 9. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!