Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 honapos a kislanyom, es...

10 honapos a kislanyom, es meg nem ul magatol. Tudnatokl otleteket adni, hogy mit csinaljak vele, ami hatasos?

Figyelt kérdés
Ha felultetjuk, fel percen belul eldol. Meg csak kuszik, maszni nem akar, bar mar hintaztatja magat negykezlab-allasban. Tudnatok otleteket adni, hogy fejlesszem? Esetleg tornaztatasi tanacsokat is varnek. Kulfoldon vagyunk, ezert nem viszem orvoshoz, ha nem muszaj.

2013. okt. 9. 04:32
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Pedig jó lenne szakemberhez fordulnod, mert nagyon el van maradva a kislányod, ez már nagyon nem természetes.
2013. okt. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem egyáltalán nincs lemaradva csak lehet egy kicsit később érő tipus!
2013. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

[link]


ez csak egy oldal a sok közül ahol mind láthatod, hogy kislányod bizony fejlesztésre szorul.

A lányom 10 hónaposan már önállóan lépegetett.

2013. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Kislányom 11 hónaposan ült fel először, ekkor még nem mászott - persze voltunk orvosnál, de semmit sem találtak, és szerencsénkre nem olyan dokival találkoztunk ,aki pénzlehúzás címén előír gyógytornát akkor is, ha nincs miért.... a lényeg, hogy 11 és fél hónaposan felállt, 14 hónaposan önállóan ment kislányom , szóval nem kell túlaggódni!
2013. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szia, a leirtak alapjan halad a kislanyod a fejlodesben, hiszen kuszik es kutyazik. Ebbol a ringatozasbol lesz a maszas. Ha mar maszik , akkor fogja begyakorolni a felulest. Szerintem addig ne ultessetek, mig nem magatol ul fel. A kismamablogon is azt irjak, h 10 honaposan maszik es felul vagyis pont ebben a korban vagytok es varhatoan nemsokara maszni kezd.
2013. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem is nyugi :) a kutyázásból lehet hogy két héten belül már mászik és ülni is fog :)

egyébként etetni ülve eteted? mármint etetőszékben, vagy az öledben?

2013. okt. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Bocsi én csak a sajátomhoz tudok viszonyítan, aki a másik véglet de azért már kellene szerintem ülnie.


Babamasszázsra van lehetőséged? mi jártunk és nagyon jót tesz a babának..

2013. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszi az eddigi hozzaszolast!Azt hiszem, a babamasszazst meprobaljuk, meg ugralos hintara gondoltam meg.Egyebkent valaszolva az egyik kerdesre, etetoszekben eszik, ott mar szepen ul, mert tud kapszkodni, es megtamasztja magat.Es persze, szinte egesz nap a foldon van, tehat a mozgasigenye szerintem ki van elegitve.
2013. okt. 9. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!