Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig van fenn nyűgösködés...

Meddig van fenn nyűgösködés nélkül a 7 hónap körüli babátok két alvás között?

Figyelt kérdés
A kislányom mindjárt 7 hónapos és kb. két órát tud ellenni nyűgösködés nélkül, aztán alszik de csak fél- 3/4 órákat.

2013. okt. 9. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ha pl barátokhoz mentünk,akkor ébren volt 12-16/17ig és akkor talán picit aludt babakocsiban vagy kendőben (30percet) és hazafelé 20körül kendőben szintén fél órát.De egyébként olyan 3 órát volt fenn általában.2*aludt egy nap,de ő hosszúakat.Vagy 1*3órát és 1*1 órát vagy 2*2órát.
2013. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napközben 2 órát van fent, 1 órát alszik. az esti alvás előtt pedig 3 órát van fent.
2013. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nyűgösködés nélkül? az mit jelent nálad? nálam azt,hogy nem kell hozzá szaladgálnom,csendben elvan magában, pakolászik,lomol, sikongat stb. nah ez MAXIMUM fél óra. után hintába teszem,ott is elvan 15 percet, majd kimegyünk a konyhába stbstb...

ébren kb 2 órát bír lenni, max hármat. utána változó mennyit alszik, 30perc és 1,5 óra között mozog.

2013. okt. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem már 7,5 hónapos de kb 2-3 órát bír ki.

Nyűgösködés nélkül nekem azt jelenti, hogy ugyan, ott van ahol én, eljátszik, nem kapaszkodik a lábamba, hogy felakar állni...

2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok ha érdekes dolgok vannak akkor akár 5 órát is fenn van, de akkor este túl pörög...
2013. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A nyűgösködés nélkül nálam is azt jelenti, hogy egy légtérben velem nyugodtan eljátszik, vagy akár ketten játszogatunk és nem veszti el hamar az érdeklődését.
2013. okt. 9. 12:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém most lett 7 hónapos,6-kor ébred,8-ig,fél 9-ig jól elvan,aztán 9 körül tízóraizik és fél 10-10 között alszik el(ilyenkor már nagyon nyűgös,kapaszkodik fel rám fél 9-től,de aludni nem akar),általában délig.Ezután 2-3 körül ismét álmos lesz,de ilyenkor már csak max 1 órát alszik,7 körül fürdetjük,8-kor alszik.
2013. okt. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6 és fél hónapos.

2 órát van fennt két alvás között, másfél óra után már nyűgösködik.

Reggeli után alszik fél órát, majd ebéd után 2órát. 2-3 között ébred délután, sajnos utána képtelenség már elaltatni, pedig 2 és fél7 között sok idő van, így rettenetesen nyűgös már 5 után. Kínszenvedés az az időszak sajnos.

Én nem bánom hogy 2 órát bír ki és utána alszik, állítólag hamarosan eljön az az idő amikor szinte egész nap fennt lesz és max 1 órát alszik. Na az már nehezebb lesz...

2013. okt. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!