Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napi hány pelust használtok 1...

Napi hány pelust használtok 1 év körüli babátoknak? Kb hány órakor szoktatok cserélni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb 4et. Reggel mikor felkel, aztán többnyire dél körül kakil akkor a második, délutáni alvás után a 3. és éjszakára a 4.
2013. okt. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mi is kb 4-5 pelust hasznalunk! Mikor ébred, ahogy tiszta pelust kap kakil igy aztán még 1et, delben alvas előtt délután 2-3 körül attól függ mennyire van tele és este 7kor fürdés után, fel 8kir már alszik!:-) De ez szerintem függ a pelus nedvszívó képességetol is, illetve baba függő is, higy mennyit pisil!
2013. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
4 db általában. Reggel ébredés után 8 körül, aztán délelőtt ha kakil. Korán szokott eleladni úgyhogy csak alvás után kap megint újat. Aztán fürdés után. Persze ha nagyon pisis, vagy többször kakil, akkor cserélem gyakrabban. Nyáron sokkal többet ivott, akkor több kellett.
2013. okt. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
minimum 5-öt.Felkelés után egy, aztán a tisztába egyből bekekál jöhet rögtön a következő,ebéd, uzsi, fürdés után még egy. Ha többször kakál egy nap akkor nyilván ennél csak többet.
2013. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Reggel cserélek reggeli után neki általában,ez 8kor van kb,de ma pl csak 10kor cseréltem,mert semmi nem volt benne.Cserélek neki kaki után,de amugy csak fürdés után kap tisztát már.Nem nagyon pisil ő,így ha kaki nincs reggel és este kap újat.De van,hogy kakil 2-3x is,akkor ennyi megy el.Este fél8-8körül kap újat.
2013. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-4 db-ot általában. Kaki után van, hogy 2-szer van, hogy 3-szor egy nap. Pisivel általában nem szokott tele lenni.
2013. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Min 5-6 vagy többet,ő mindig is ilyen sokat használt,sokat is kakil és rengeteget iszik is!Az nem baj hogy nektek nem sokat pisilnek a babáitok?Csak kíváncsi lettem,mert az én lányom rengeteget pisil!!!
2013. okt. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5.vagyok

Hát mit tudjak tenni vele ha nem pisil?:D Nem iszik sokat sajnos és bele nem tudom eröltetni.De vannak ,akik kevés pisivel is kicserélik már a pelust.Én megfogom és ha érzem,hogy nincs benne sok,nem cserélem le.De mivel nekünk is van,hogy 2kaki egy nap,így amiatt cserélve van,ha pisis,ha nem.

2013. okt. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3 db. Reggel, napközbeni kaki után és este.
2013. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is pont úgy van, mint az első válaszolónál.

Ébredés után 1, ebéd utáni alvás előtt még 1, délután még 1 csere, és persze fürdés után éjszakára még 1. Esetleg ha napközben kakil, akkor természetesen azonnal csere, de általában reggel, ébredés után szokott kakit produkálni.

2013. okt. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!