Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell inni adni...

Mikortól kell inni adni tápszeres babának?

Figyelt kérdés
Ahogy megszületett? Vagy csak a hozzátáplálás kezdetén?
2013. okt. 10. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a baba tápszeres lesz, ha kezdettől fogva, akkor onnantól már lehet adni neki külön inni adni.

Már amennyiben elfogadja...

Az én fiam nem akart soha tápszer mellett más folyadékot elfogadni, tényleg csak pár korty innivalót tudtunk neki adni. Hozzátápláláskor már könnyebben ment.

2013. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mit kell neki adni inni? Ha mondjuk a babavizet nem issza meg simán?
2013. okt. 10. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam a kezdetektől tápszeres volt. Addig, amíg már szinte csak azt ette, amit mi, alig fogadott el innivalót. Sem víz, sem tea nem kellett neki. Egyszerűen nem volt szomjas. Mióta rendes ételeket eszik többségében, már iszik. 16 hónapos, most sem nagy ivó, de már elfogadható.
2013. okt. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is tápszeres, és nem nagyon tudtam vele megitatni a vizet, és úgy tűnt, nem is igényli a folyadékot. Már hozzátáplálás van, és én HIPP almalevet adok neki, azt nagyon szereti.
2013. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!