Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik otthon is hordozzák a...

Akik otthon is hordozzák a babájukat ki mit csinál közbe? Kicsi apukája is szokta vinni? Mit használtok?

Figyelt kérdés

Mert én porszívózok fözök mosok :) tv zek netezek. szeretitek hordozni a manot?

Nekem mai -tai om van és imádom nagyon strapabiro

7 honapos a babám de simán elbirja a 16 kg lányomat is


2013. okt. 11. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
LiliputiŸ Mei-Tai elnézést
2013. okt. 11. 12:27
 2/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
Szia, az elsovel kendoztunk, a masodiknak mar mei tai-t szeretnenk venni, egyszerubbnek gondolom mint a kotozest. Ferjem is hordozta, nekunk 3 honapig volt ra szukseg, 4 honaptol 7-ig mert akkor elte az igazan kivancsi korszakat, ulni nem tudott es semmit nem latott a b.kocsibol. A kendoben jokat setaltunk es o nagyokat aludt. Itthon nem igazan kellett hasznalnunk.
2013. okt. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én tornáztam is,stepperrel,nagyon jókat aludt közben..Mei-tai-ból Tündérputtonyunk van,SSC -ből pedig Ergobaby,az ssc párnázottabb,mint a mei-tai-unk,így mióta nehezebb,abban hordozzuk(apuka is). Nemsokára szülök szeretnék egy kendőt is beszerezni még előtte,mert nekünk bejött a hordozás,csak a lányomnál olyan 5hónaposan kezdtük.
2013. okt. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kendőnk van, csak azzal közlekedünk. Itthon eddig csak akkor használtam, ha másképp nem nyugodott meg a fiam. Most tanultam meg hátra kötni, így már házimunkához is használom. Férjem is kötözget, nagyon szeretjük. :)
2013. okt. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!