Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt más anyuka is aki...

Van itt más anyuka is aki utálja a Liberot?

Figyelt kérdés

Vastag, durva (kicsit sem puha) és minden 2. éjszaka ágyneműcsere.

8kg a kislányom, most vettem neki 4-es méretből, de ugyanúgy rossz mint a 3-as.

Tudnátok jobbat ajánlani?


2013. okt. 11. 12:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk a Rossmann-os babydream vált be.


[link]


Nagyon meg vagyok vele elégedve.Az éjszakát is jól bírja,az én lányom 9 kiló.

2013. okt. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is egyszer vettem Liberot, többet sose. Nekem nagyon nem jött be, alig vártam hogy elfogyjon. Én Pampers párti vagyok, az nagyon bejött, már 2 gyereknél is.
2013. okt. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sosem használtam Liberot, így nem tudom milyen. Azt viszont tudom, hogy sem az Aldis, sem a Penny-s pelenkánál nem fordultak/fordulnak elő átázások, pedig 12 órát alszik éjszaka a fiam.
2013. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem, mit lehet utálni egy pelenkán. Ha egyszer nem vált be, nem kell többet venni.


Nekem a DM-esből volt jó a 4-es méret.

2013. okt. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Aldi Mylove!Nagyon szuper!Kibírja az éjszakát 3 hónaposan,és másfél évesen is!
2013. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Liberot is és a pamperst is utálom.A dm es baby love vállt be.(kisfiúnak)
2013. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Az eldobható pelus úgy ahogy van nem a szívem csücske, de tény, hogy vannak helyzetek amikor nagyon praktikus.
2013. okt. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
A pampersel soha nem fordult elo semmilyen valaest, mar 14 honapja hasznaljuk, nem ertem, miert kell Liberot hasznalni amikor van a Pampers?
2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Egyszer kaptam 3 db-ot, hogy próbáljam ki.

Az elsőt ráadtam a gyerekre, de a ruhát már nem...vastag, durva és a gyereknek is kényelmetlen volt, csak fészkelődött, mocorgott, húzta-tépte le magáról.

Szóval nekünk soha többé Libero.

De van, aki áradozik róla...

2013. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es méretű volt nekünk mikor megszületett,utána 2.csomaggal ezt használtuk.3400grammal született,4kiló felett volt,mikor az került sorra.Csak napközbe adtam rá,de 2-3óra alvás után ha felkelt elöl hátul nyakig pisi volt és hason aludt.Esetek 90%-ában ez volt,a maradékban érdekes mód nem ázott át.Szóval én alig vártam ,hogy elfogyjon.Éjjelre kicsinek zöld Tescot ajánlok és a Babydreamet.Nappalra jó a Dada is bőven,ez a legolcsóbb.Pampers sem rossz,de amúgy nem tűnik túl strapabírónak,de nekem 4-es méret volt abból már és nem volt baleset,viszont nem is nagyon pisil a kicsi.
2013. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!