Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukak, amikor...

Kisbabás anyukak, amikor otthon vagytok szoktátok magatokat sminkelni?

Figyelt kérdés
Ha igen mit hasznaltok?
2013. okt. 11. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha, ha olyan napom van. De nem nagy sminkre kell gondolni, szemhéjfesték, spirál, a rúzst nem is szeretem eleve. A szemem szoktam néha így festeni, alapozót nem használok. Minden vízzel lemosható, halvány. Csak a saját jó érzéseim kedvéért használom :)
2013. okt. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Úgy vagyok vele, hogy sminkelhetem magam eleget, amikor visszamegyek dolgozni. A házimunkához és a gyerekkel való játékhoz nem szükséges.
2013. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
nem, de már gondoltam rá. smink nélkül olyan halvány vagyok, mintha egy nagy fehér tányér lenne az arcom :)
2013. okt. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én mindig dobok magamra egy kis alap sminket. Szemceruza+szempillaspirál. Én így jobban érzem magam.
2013. okt. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

A reggeli arcmosás és krémezés után nálam mindig kötelező mutatvány a szemceruza és -spirál használata, anélkül szemem sincs sajnos. Néha, amikor olyanom van, egy kis színt is dobok fel a barnító gyöngyökkel. Másrészt a praktikum miatt nemrég vágattam elég rövidre a hajamat, smink nélkül kissé fiús vagyok. :-)

Alapozót már nem használok, de gondolkodtam a BB krémen. Tudom, hogy itthonra nem kellene a smink, de én így érzem jól magam, másrészt nem kell külön kenekednem, ha indulni készülünk.

2 pici gyerekem van: 2 éves és 8 hónapos.

2013. okt. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, néha este a férjem kedvéért. Meg ha megyünk valahová.

De itthonra, boltba meg játszótérre nem.


Alapból is problémás a bőröm, fél évente járok bőrgyógyászhoz, nagyon jót tett ez a kis "pihenő". Munkába sajnos úgyis sminkelnem kell majd újra.

2013. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hahaha eszembe jutott, hogy szemuveges vagyok es vaksi...mindenki a szemet festi en meg csak szeretnem...de nem latok!

Szoval nem kedves Kerdezo, csak ha elmegyunk itthonrol akkoris csak szinezett szajfenyt hasznalok.

2013. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%
Itthon nem,semmi kedvem nincsen,meg minek?! Ha elmegyünk is sokszor smink nélkül megyek,mert nincs gond sem a bőrömmel,sem a fejemmel.De ha sminkelek,szemceruzával kihúzom felül,mert a szempilláim töve szőke.Erre húzok fekete szemhéjfestéket,hogy egyenletes legyen és sehol ne maradjon szőke tő.Spirál és ennyi.Számon mindig utáltam ha van valami.Alapozót 3havonta egyszer használok,akkor is az orromra teszek csak a miteszerek miatt.Pattanásom sosem volt szinte,meg nem tesz jót a bőrt megfosztani a levegőtől.
2013. okt. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Alapjában véve nem, mert nem tesz jót a bőrnek ha egész nap sminkben van. Ha megyünk valahova, ebbe a boltot is beleértem, akkor rakok fel egy alap sminket, de semmi extra.

Én amúgy is az a típus vagyok ,hogy egyből lemosok minden sminket ha hazaérek. Itthon nagyon ritkán sminkelek "csak úgy" :)

2013. okt. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nálam a sminket a szempillaspirál használata jelenti, de csak ritkán használom, itthonra, boltba nem. Nem volt fontos sosem a smink és nincsenek szemhéjfestékeim, rúzsom, körömlakkjaim sem.
2013. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!