Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Titeket is un a babátok?

Titeket is un a babátok?

Figyelt kérdés

Már már kezdem azt hinni,hogy velem van baj... pedig énekelek neki,mondókázok,tapsoltatókat csinálunk, de egy-kettő megunja. Tegnap este egyfolytában sírt,nyűgösködött. megjelent 2 ismerősünk, körbeért a szája a fején úgy vigyorgott,produkálta magát. amint becsukódott mögöttük az ajtó, újra kezdődött a hisztisség. 6 hónapos. Mi lesz egy év múlva,ha már most így un? Van erre megoldás?

Napközben alig várom,hogy apa haza érjen, kínlódva találom ki,hogy mivel foglaljam le (kis séta,kiságy, szomszédolás,... stb,de mindent hamar megun :S )


2013. okt. 14. 18:17
 1/6 DeAnn ***** válasza:
nem un téged,ne aggódj, az én babám is ilyen volt, el volt magában fél évesen, az idegeneket pedig nagyon szerette. mostmár egy éves elmúlt, és állandóan bújik, hozza a mesekönyvét, hogy olvassak neki, velem akar játszani. meg fog változni nálatok is szerintem :)
2013. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy fél évestől ne várd hogy hosszú ideig leko

össe bármi is. Ez telejsen normális.

2013. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
nem ún, de egész nap téged lát és örül az újdonságnak, az új arcoknak. Nálunk is így volt, kérdeztem is néha a páromat, hogy ún engem a gyerek? :)
2013. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem azt várom,hogy hosszú ideig,csak legalább 5-10 percig.
2013. okt. 14. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem a mai napig azt csinálja 6hónapos babám hogy ha itthon van a párom akkor csak tőle akarja elfogadni a tápszert tőlem nem. de ha nincs akkor én vagyok jó neki :)
2013. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az en lanyom is ilyen volt. Barkivel el tud/ott jatszani csak velem nem. En is ugy ereztem, un a gyerekem. csak egy tejgyarnak ereztem magam. Most kezd megvaltozni. Kapott egy mesekonyvet es az hurcolassza utannam mindig, hogy meseljek. De meg a mai napig, ha apa itthon van, nem is akar hozzam jonni. Nem birom elvenni apatol, hogy elvigyem megfurodni, ugyhogy apanak kell beletenni meg a furdokadba is.
2013. okt. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!