Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós a kisfiam. Hétfőn...

Hasfájós a kisfiam. Hétfőn lesz egy hónapos. Van aki vett mostanában gripe watert Bp. En? Hol lehet beszerezni, mert úgy tudom hogy eléggé hiánycikk.

Figyelt kérdés

2013. okt. 15. 18:09
 1/6 Tica0121 ***** válasza:
Nem lehet már kapni, csak olyat, ami 2 éves kor felett adható. Én is hetekig kerestem. Amit ajánlottak helyette és nagyon be is vált, az a baby Colm. Brendonban és gyógyszertárban lehet venni, kb 1800 Ft. Próbáld ki!
2013. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valóban nem lehet már a régi gripe watert kapni, az új fajta pedig semmit sem ér, uh szerintem ne kutasd feleslegesen. Babycalmban meg elég vicces volt nekem, hogy az üveg alján van egy kis gyógynövény és én engedjem tele az üveget tiszta vízzel.
2013. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
pedig nagyon klassz a babycalm, valóban az üvegben kell felhigítani, de hatásos és ez a lényeg :)
2013. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gripe water már nincs, patikában keresd a babycalm-ot
2013. okt. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

múlt héten Budapesten 4 patikában sem volt és DMben is azt mondták hogy évek óta nincs.

olxrol rendeltem gondolom ők Angliábol hozták 1700ft per üveg.

kint 3 font.

2014. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!