Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy akárhányszo...

Miért van az, hogy akárhányszor belépek a szobánkba a babánk mindig felébred?

Figyelt kérdés
Ha az apja lép be, semmi reakció, csaphat akármekkora zajt, húzza tovább a pónibőrt. Én bezzeg lábujjhegyen libegek, még egy tigris is megirigyelhetné nesztelen lépteim, a babánk akkor is felébred! Miért lehet ez? Lehetséges, hogy megérzi, hogy ott vagyok? Nem szoptatok, 4,5 hónapos korában nem kért belőlem többet. Most 10,5 hónapos. Tervezzük, hogy egy éves szülinapjáta megkapja a saját kis szobáját. Talán ha átköltöztetnénk, nem is kelne éjfélkor (ekkor szoktunk lefeküdni aludni a párommal de én amint belépek a szobába, kiscsaj felébred és kéri a tejcsit). Próbáltuk többször is: volt, hogy én a kanapén ágyaztam meg, és kislányunk hajnali 1-2-3 körül kelt. Viszont ha megnéztünk egy filmet, tök mindegy, hogy 11-kor, éjfélkor, vagy 1/2 1-kor mentünk lefeküdni a picike azonnal felébredt. Mintha valami radar lenne benne, hogy, na, Anya itt van, akkor keljünk csak fel! Veletek is van ilyen?
2013. okt. 15. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős. Még meg van köztetek az a bizonyos láthatatlan kötelék, szinte telepatikus. Nálam is hasonló volt. Lányom annyira rám volt hangolva, hogy ő a szomszéd szobában aludva felébredt, ha én felébredtem éjjel. Reggel is egyszerre ébredtünk. Olyan 2 éves koráig tartott ez. 3 hónapos koráig egy ágyban aludtunk vele, majd átraktuk saját szobájába, 9 hónapos koráig szoptattam. Nagyon erős köteléket érzek kettőnk között a mai napig. Még csak 3 éves, talán ezért. Még nincs tesója, nem tudom, ez változtat e majd.

A radar bennük van:D Anyát megérzik:D

2013. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos.
2013. okt. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anya szagod van-teljesen normális reakció.
2013. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A közelébe se megyek! Így is érezné az anyaszagom?

2013. okt. 16. 02:18
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem még azt is mondták,hogy tejszagom van-ezért inkább apa altassa
2013. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!