Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 80 db-os törlőkendő 450...

80 db-os törlőkendő 450 Ft-ért drága?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem közép árkategória. Van olcsóbb és drágább is ennél. Van amiért nem adnék ennyit, de amit én használtok, az kb ennyibe kerül és ár-érték arányban szerintem jó, a kedvencem....
2013. okt. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző is írta, közép kategória. De hacsak nincs nagyon érzékeny bőre a babának, az a tapasztalatom, hogy az olcsóbbak éppúgy használhatók és akkor minek drágább. Én mindig az akciókat lesem, és általában 300 Ft körüli áron sikerül csomagját venni, de mivel mindig mást akcióznak, általában kevesebb van benne mint 80.
2013. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nemtom merre laksz,de nálunk a Topshop-ban van egy EuroFamily nevű bolt

Mindenféle termékkel

Na ott van 8-10 féle popsitörlő 290 ft-ért

Göd

2013. okt. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,véletlen elkÜLdtem

Szóval Gödöllőről írok.ott van ez

Pesten is láttam ilyen boltot

Nem csak 64 db-os van

ÉN a Babyfresh popsitörlőt veszem az 74 db-os

2013. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A Tesco-ban a saját márkatermék (jó) most olcsóbb. Azt hiszem, 72 db-os és 285 forint. Amit Te írsz, az nem olcsó, hanem középkategóriás árú.
2013. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mi rózsaszín rossmannosat használunk, extrasensitive és nem kerül ennyibe
2013. okt. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De a Rossman Babydream nem akciósan pont ennyi.De most olyan király akció volt,hogy 450helyett 250 volt a 80db-os kék és rózsaszín csomagolásos is.
2013. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A DM sajátmárkás törlőkendője is 80 darabos (egy árban van a sárga olajos és a zöld is) a 4-es csomag 1.600 Ft körül van, tehát az alapára 400 Ft/csomag.

Mindig termékkuponnal és 15% végösszegivel veszem, így kb. 280 Ft-ra jön ki darabja.

Illetve pl. a Müller drogériákban a hétvégén is volt -20% végösszegi kedvezmény mindenre.

Így még a HIPP és a pampers drága törlőkendője is olcsóbbar jött ki, mint a 450 Ft.

(glamour napok volt, de jövő hónapban meg lesz joy nap, ott is szokott lenni, tavasszal ugyancsak- ha többet veszel, így éri meg vásárolni).


Arról nem is beszélve, hogy ezeket az átlag 280-300 Ft-os törlőkendős vásárlásokról (mert egyszerre más babás holmival együtt nem 1-2-5 eFt) számlát kérek egészségpénztárra és ott elszámolják. Mivel oda én fizetek be, így azután még szja bevalláskor 20%-ot pluszban visszaigényelhetek (500 eFt-ig, de azért ebbe belefér :)

Ha még ezt a később kapott 20%-ot is beleszámolom az egységnyi törlőkendőbe, akkor nálam a legdrágább kerül valami 250 Ft-ba :)


Így a válaszom: igen, nagyon drága- főleg nagy tételben látszik a különbség.

2013. okt. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont hogy olcsó, mert én a pampers sensitive törlőkendőt használom, ami 56 darabos és 530 forint akció nélkül, de akcióba a 4-es csomag 1600 forintba kerül.
2013. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pampers sensitiv a legdrágább szerintem, ha a darabszámot nézzük és nem a csomagot. Azt csak akcióban érdemes venni, hacsak a babának nem olyan extra érzékeny a bőre hogy az olcsóbbak nem jók.
2013. okt. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!