Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak milyen...

15 hónapos kisfiamnak milyen karácsonyi ajándékot vegyek? Ti mit fogtok venni hasonló korú kisfiatoknak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 06:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Bár kislányunk van,majdnem 15 hós lesz karácsonykor,de tőlünk nem kap semmit,mivel úgysem érdekli az egész ünnep.Nagyszülőktől egy használt kiságyat kap új matraccal a dédi lakásába,hogy ha pár havonta fel tudunk menni rokonlátogatóba,akkor tudjon hol aludni a kicsi.Kap még valami legó szerű összetevőst,amiben van lányos és fiús is.Szerintem fog kapni ruhát is,meg mesekönyvet.Meg hugom (5éves) tuti összetesz megint egy adag plüsst neki,ami a szekrény tetején végzi,mert felesleges ennyi dolog egy kicsinek még.
2013. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is annyi idős lesz karácsonykor és ötletem sincs.. már mindent megvettünk neki, ami eszembe jutott, fa építőt, formabedobót, zenélő farmot, mesekönyveket. nem tudom, mit lehetne még, ami tetszene neki. lehet, hogy hintaló kéne (lányomnak hintacsiga volt műanyagból), de sztem ahhoz még kicsi, vagy dömper, amibe tud pakolni és húzni tudja. ilyeneken gondolkodok
2013. okt. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 14 hónapos lesz karácsonykor, és én sem vennék neki nagy dolgot, hiszen mindene megvan. De! A kisfiam 5,5 éves, és már várja, mit kap ő és persze mit kap tesó az adventi naptárba, mit hoz vajon a Mikulás, és mi kerül a fa alá. Nemcsak a maga nevében akar írni levelet a Mikulásnak, hanem kötelességének érzi, hogy a kishúgát is képviselje ez ügyben. Így mi biztos vásárolunk. Szerintem Lego Duplo-t kap, (az is van elég, de majd lányosat veszünk :-)

A legnagyobb gondot nekem az advent okozza, fogalmam sincs, mit tegyek minden napra a zsákocskákba a kicsinek.

2013. okt. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 15 hónapos lesz karácsonykor, még nem tudom mit, de biztos valami játékot kap. Mostanában nagyon tetszenek neki a traktorok, kamionok, autók, vagy valami ilyet kap, vagy valami tologathatót, pl. műanyag bevásárlókosarat, vagy fűnyírót, ilyesmit. Eddig ennyi ötletem van, de majd meglátjuk milyen lesz a karácsonyi kínálat. Biztos lesz millió akció, és valami majd úgyis megtetszik.
2013. okt. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ugráló zebra,dömper,játszósátor apró kis labdákkal,ugráló csacsi,hinta ló


15 hós kora körül ezek voltak a menő játékai!

ILYENEK:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a fiam most 15 hónapos,és a nagypapáéknál mindig a tippmix megy,így a fiam ott elkezdett firkálni tollal a papírokra,így beszerzek valami íróeszközt.Meg valami felhúzható úszó állatkát a fürdővízbe. Tescoba lesz majd akció,oda is elnézek.
2013. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!