Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bútorok mellet lépkedö babátok...

Bútorok mellet lépkedö babátoknak veszte téli csizmát kinntre majd a hóba, hidegbe?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy 2,3hónap mulva járni fog e annyira hogy vegyek neki kinti lábbeli.

2013. okt. 16. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányom 8 hónaposan állt fel,9hónapos kora óta lépeget. 1 évet töltötte be 1,5 hete.Én nem veszek neki csizmát télre,csak ha megtanul menni is.De természetesen van cipő a lábán,de használt.Viszont ha jár már,újat fog kapni.De amig nem indul el,megteszi a húgomtól örökölt is.Meg elején úgysem mennek még sokat az utcán,főleg nem nehéz csizmában,csúszós úton.
2013. okt. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam a napokban kezdett 8-10 lépést egyedül menni,de a legtöbbször még kapaszkodik

ÉN vettem neki 2 fajtát...egy mamusz jellegűt,bundásat hogyha babakocsival megyünk vhova avval jól betudom takargatni,és a lába sem fázik majd

ÉS egy rendes 23as csizmát,mert imád a levegőn lenni.udvaron sétálni kézenfogva.úgyhogy télen is kifogom vinni..jól felöltözve...

Egyébként 1 éves lesz 26án

2013. okt. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én mindenképp veszek
2013. okt. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Második válaszolóhoz hasonlóan én is kétfélét veszek,egy bundásat a babakocsiba és egyet hóba.

10 hónapos,lépegetni kezd,mire itt a hó,addigra járni is fog talán,de január-februárra tuti,és akkor miben tenném a hóba ,miben szánkóznánk,ha nem lenne téli csizmája?

2013. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 11 hónapos a kisfiam és szintén bútorok mellett lépeget. Tervezzük, hogy télre meleg bundás bakancsot veszünk neki, hosszú szárú csizmát még nem. Egyébként most olyan overált vettem neki télre, amit lehet cipővel is hordani, ha meg csak babakocsiban viszem ki, akkor bundás papucsszerű csizmát húzok majd a lábára, ami az overál tartozéka.
2013. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!