Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova érdemes vinni egy 14...

Hova érdemes vinni egy 14 hónapos gyereket bábelőadásra - Budapesten? Bábszinházak terén jártas anyukák véleménye, javaslata?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 00:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 14 hónapost még egyáltalán nem érdemes bábelőadásra vinni.
2013. okt. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Sehová.Egy 14hónapos nem bír megülni a fenekén 1percnél többet,azért hogy ott másszon/szaladjon/ordítson,nincs értelme elvinni.
2013. okt. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se való bábszínházba. Oda az előadást nézni mennek az emberek, nem egy baba kiabálását, sírását, mászkálását, nyafogását hallgatni. Ha ki-be mászkálsz vele ha nyűgös, az is nagyon zavaró. Vidd inkább egy játszóház baba részébe, vagy valami tücsökzenére.
2013. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát köszi a véleményeket.

Ebből inkább azt vonom le, hogy kevésbé vagytok gyakorlottak ezen a téren. Egy helyről tudok a StudióK szinházban pl. van egy kimondottan 1éveseknek való, csak arról lecsúsztunk... nézzetek utána! "A kiváncsi kiselefánt!" Van egy győri társulat is - Vaskakas - is akinek van repertoáron ennek a korosztálynak megfelelő program. Nekem azért jutott ez eszembe, mert itthon tökre leköti ha bábozunk neki! Nyilván nem 1órás időintervallumban. És vannak ilyen programok, igenis! csak rá kell találni. Ebben kértem volna segitséget valakitől, de akkor keresek tovább. Azért ha valaki hasonló véleményen van mint én, és ismer csapatokat, várom a tippeket! Köszönöm előre is!

2013. okt. 19. 11:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyakorlottság kérdése kinek mennyire aktív a kicsi! Van akié még 1 évesen nem jár de pl az én lányom már annyi idősen is járt én nem tudtam volna megnézni vele egy előadást!
2013. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk a 17. kerületben van babaszínház. 6 hónapos kortól. Mi 9 hónapos kora óta járunk a lányommal és nagyon élvezzük. Jó a társaság is. A művelődési házakban is szokott lenni, de mi a Gózon Gyula Kamaraszínházba járunk.

Általában havi egy csütörtökön van. Most nov. 7-én lesz.

Gyertek el! :)


[link]

2013. okt. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hú kérdező de bunkó vagy!

Mi csak segíteni akartunk neked, de úgy látom kár volt.

2013. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2013. okt. 20. 10:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező! Voltatok azóta valamerre? Mi "megnéztük" a csecsemőszínházát, amit egyik előző kommentelő javasolt, nagyon klassz volt.

Bár nem bábszínház, de nagyon szuper volt. Az én lányom 1,5 éves, ő nagyon élvezte, nagyon aktív volt, nagyon jól érezte magát, legközelebb is megyünk. Az egyetlen negatívuma, hogy nagyon messze van nekünk, de ennyit megért a szórakozásunk :)

Barátnőm, 10 hónapos kisfiával jött velünk, neki annyira nem jött még be szerintem. Kicsit hangos volt neki, könnyen megijedt. De távolról végignézte az eseményeket, de szerintem neki még nem volt olyan nagy élmény...

2013. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!