Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nincs napirendünk, mit tehetné...

Nincs napirendünk, mit tehetnék, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos és már hónapok óta nincs napirendünk. Általában kb ugyanakkor kel, de eltérő időtartamot bír ezután fent lenni s nem minden nap ugyanannyit alszik. Ha csak itthon vagyunk, annyira nem gond, de előre tervezni, hogy megyünk valahová már nehéz. Tudnám én ezt valahogy befolyásolni?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2013. okt. 19. 15:32
 1/4 A kérdező kommentje:
A tevékenységek sora ugyanaz mindig, csak sosincs egy időben. Aludni pedig itthon szokott, de mivel ez változó, hogy mikor van, így nehéz előre elígérkezni, hogy mikor és hogy megyünk valahová, pl. Vendégségbe...
2013. okt. 19. 15:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha reggel általában ugyanakkor kel, ahhoz már lehet igazodni. Délelőttönként mit csináltok? Szerintem érdemes kifárasztani sétával, játszótérrel, hogy mire hazaértek már csak ebédelni meg aludni legyen ereje.
2013. okt. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is ennyi idős, és ő is picit össze-vissza alszik, és CSAK otthon és egy nap egyszer mindenképp! De, ha megyünk valahová akkor mindig azt mondom mindenkinek, hogy kivárjuk a délelőtti alvást, ami mindig van, és utána indulunk. Ha konkrét időpontot kell mondani, akkor olyat szoktam, amikor már biztos nem alszik. Befolyásolni nem tudom, a védőnő azt mondta, hogy most fog átállni a napi egy alvásra, és akkor könnyebb lesz. legyen igaza!
2013. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Délelött itthon szoktunk lenni, "játszási" van, mi így hívjuk. Reggel szopizik még, utána játszik amíg én is teszek-veszek. Aztan ha még ébren van akkor eszünk tízórait, aztán alvás és ébredés után ebédel. De sosem ugyanakkor alszik el, és ettől minden további program is máskor és máskor van...

Illetve ha tízórai előtt alszik be, akkor az ki is marad...

2013. okt. 24. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!