Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babát érdemes...

1 év alatti babát érdemes szánkóztatni? Szeretik?

Figyelt kérdés
január, február környékén lesz 8-9 hónapos. Karácsonyra szeretnék venni neki egy babaszánkót. Ezt később is tudná használni, mert átalkítható. Szerintetek élvezné vagy csak olyan lenne mint a babakocsi?
2013. okt. 20. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Erre gondoltam.

2013. okt. 20. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
a mieink imádták
2013. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 8-11 hónapos volt tavaly téli időszakban és vettünk szánkót. Egyszerű fa szánkót, rászerelhető karfával. Imádta! :)

A pilisbe jártunk szánkózni, ahol kicsit lejtősebb a terep, és nagyon élvezte, egész végig visítozott, már attól féltem, hogy megfájdul a torka a hidegben a sok visongástól :D


Úgyhogy igen, érdemes már szánkót venni ilyen kicsinek is. De mi egyébként főleg úgy használtuk, hogy egyikünk felült mögé, és siklottunk a lankán, azt 100x jobban élvezte, mint mikor csak húztuk magunk után...

2013. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem élvezték. Lányom még 1,5 évesen sem, 2,5 évesen már imádta. Fiamat tavaly szintén kb 8 hónaposan megpróbáltuk, de nem jött be neki.
2013. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!