Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekszobát hányszor takarito...

Gyerekszobát hányszor takaritod ki egy héten (ott ahol 2 gyermek van) porszivozás portörlés ilyenek. ágynemüt hányszor cserélsz?

Figyelt kérdés
2013. okt. 21. 09:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

A kicsivel még itthon vagyok, a nagy 5 éves ovis. Hetente 2x porszívózok, portörlés majdnem minden nap, mert a kicsi imádja, az a kedvenc játéka :-)


Ágyneműt szeretnék heti 1x húzni, de mindig van valami baleset. Az átlag szerintem heti 2-3.

2013. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Naponta felsöprök, laminált padló van náluk. Port hetente egyszer törlök. Ágyneműt pedig 2-3 hetente cserélek.
2013. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Sziasztok!

Nekem 3 lány van 1 szobában, 7,6 és 2,5 évesek. Portörlés hetente 1x, porszívózás hetente 1x, ágynemű a kicsinek és a nagynak hetente 1x, a középsőnél pedig minden nap, mert még bepisil.

2013. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
37%
Heti 1x porszívózok, 2,5 évesem még időnként bepisil éjszaka, normál esetben heti 1x, mint nálunk. Portörlés is heti 1x.
2013. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem két lányom van 3 éves és egy 8 hos aki már mászik és oldalazva közlekjedik. ebböl kifolyolag napi kétszer porszivozok napi egyzer göztisztito géppel felmosok. Mondanom se kell a konyhába van virág a földön és mi az elsö amit megbuherál a pici a virágföld. igy napi egyzer biztos jhogy ott is teljesen fel kell nyalni a földet :)
2013. okt. 21. 10:13
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem rettentően túlzásba viszed a takarítást.


10 hónapos múlt a lányom, kutya is van a lakásban.

Minden este felmosok ahol parketta van, heti kb. 2-szer porszívózok.

A virágot jobb, ha már most elteszed, vagy elajándékozod, mert a gyerekek imádják megenni a virágföldet.

2013. okt. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Tüntesd el a virágot,mielőtt bele nem kóstol,meg a saját napi teendőidet is megkönnyíted vele. Nem kell naponta 2 szer felporszívózni stb....
2013. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Porszívózni mindennap felszoktam,mert mindig kerül a szőnyegre olyan aminek nem kéne.Port törölni 3-4 naponta szoktam.Ágyneműt 2 hetente szoktam cserélni meg mosni is.
2013. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Heti 1nagytakarítás van a szobájukban- meg mindenhol máshol is, amikor a portörlés meg porszívózás, feltörlés van, és ezt leszámítva kb 2naponta van kiporszívózva és felmosva.

Ágyneműt átlag 2hetente mosok, a függönyeiket 1-2havonta.

2013. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Heti egyszer van portörlés, porszívózás, felmosás. Ágynemű kb. havonta van mosva. Ennél többször időm se lenne, csak fürdő és wc fertőtlenítés 2-3 naponta. Mi pl. csak konyhán eszünk az asztalnál, állatunk nincs.
2013. okt. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!