Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha ma éjjel átaludta az...

Ha ma éjjel átaludta az éjszakát-van esély, hogy nemsokára ez igy is marad?

Figyelt kérdés
kislányom pont 3 hónapos.fél 8körül eszik-jól"megtömöm" két ciciből.idáig 1-2 körül evett,ma majdnem 4ig aludt.lehet,hogy igy is marad,vagy ez véletlen?
2013. okt. 21. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlen, mostmár be fog állni az éjszakai hosszú alvásra.
2013. okt. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így is marad, de ne csalódjál, ha néhány átaludt éjszaka után még vissza-visszatér, azzal sincs semmi baj.Nekem az első már 2 hósan átaludta az éjszakát, és úgy is maradt.

A második meg ilyen visszatérő volt, néhány hét után újból elkezdte az éjszakai szopikat, majd megint átaludta, ezt játszotta 8 hós koráig. De nem bántam, mert így vele több tejem volt, tovább is tudtam szoptatni, mint az elsőt.

2013. okt. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az én babám 2 hete egyszer átaludta, de azóta ugyanúgy kel mint előtte :) (ma 4 hós) De legalább tudjuk, hogy ilyet is tud, ha nem éhes :D
2013. okt. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
elfog fogyni a tejed.Ha sokat adsz neki mindig....
2013. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon hamar elhagyta a 2 órai szopit, egyre hosszabbakat aludt. Én este hagyom hogy egyen annyit amennyit kíván és szépen alszik reggelig . Most 5 hónapos és este fél9től reggel7ig nyugi van:) Csak akkor kel éjszaka (havi 1-2 alkalom) ha este nagyon fáradt volt és nem tudta teleenni magát. Én direkt ébresztgetni is szoktam szopikor, ha tudom hogy még nincs tele, szerintem neki is jobb ha többet tud pihenni. Az hogy elfogy a tejed ettől szerintem nem igaz, nekem bőven van elég, fejni és fagyasztani is szoktam.
2013. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha több tej fogy, több is fog termelődni. Nekem kb 1,5 hónaposan kezdte átaludni az éjszakát (azóta csak 1 éjszaka kelt fel). Minden éjjel megébredek, hogy tele a mellem és fejnem kell. De az kb 10-15 perc-et vesz igénybe. Nappal nagyon sokszor eszik. Nem csökkent a tejem. Most 2,5 hós.
2013. okt. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 3 hónapos volt, amikor néhány éjszakát átaludt. Már 20 hónapos, de még mindig felkel éjjel, 1x biztos :(
2013. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esely mindig van ra hogy igy marad. Az a kerdes hogy a fogzast hogy viseli majd
2014. jan. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!