Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinél fogzás miatt felborulta...

Akinél fogzás miatt felborultak a dolgok visszaállt minden a rendes kerékvágásba mikor kibújt a fog ( legalább ideiglenesen )? Mit tehetnék az éjszakai felkelések ellen?

Figyelt kérdés
Kisfiam lassan másfél hónapja folyamatosan fogzik, már a negyedik jön egy huzamban. Eddig két hónapos kora óta gyönyörűen átaludta az éjszakákat. Most az esti elaltatás is rémálom tart vagy 2 órán keresztül mire le tudjuk tenni. Először amikor felkelt éjjel elég volt ringatni egy kicsit, aztán kellett itatni is hozzá most már ott tartunk, hogy ha nem adok neki cicit akkor senki nem alszik. Ezt minimum kétszer megcsinálja egy éjjel. Enni azért eszik rendesen tehát nem azért kel mert éhes. Próbáltam chamomilla vulgaris 15 ch , dentinox , viborcul kúp és egyszer amikor törte át az ínyt és nagyon sírt kapott panadolt is. A kúp annyit segített, hogy könnyebben elaludt este de attól még ugyanúgy kel éjjel. Nap közben sem alszik rendesen és ráadásul rettentő nyűgös is szegénykém. Már kezdek kipurcanni, nem tudom, hogy segíthetnék még Neki és magamnak is. Félek, hogy ha elmúlik fogzás akkor is így maradnak a dolgok:-(
2013. okt. 21. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de el foglak. :( :)

Születésétől kezdve átaludta az éjszakát a lányunk, majd fél éves korban elkezdődött a buli, most másfél éves és még mindig tart. Az 1 év alatt, mióta fogzik, eddig tegnapelőtt aludta át az éjszakát először. Én azt szoktam csinálni, hogy addig nem teszem le aludni, amíg nem lesz hulla fáradt. Ha ez 8-kor van akkor 8-kor, ha este 11-kor, akkor akkor. Inkább kitolom a napot, játszok vele még este is, mert tudom, hogy elaltatni lehetetlen addig, ezért nem erőlködök. Amikor már nagyon dörzsöli a szemét, ásítozik, olyankor megy a kádba. Ott negyed óra, majd vacsora. Mindig bealszik, nagyon ritka, hogy nem. Persze éjjel így is kel, van hogy csak egyszer, de van hogy 4-5ször. Ilyenkor bemegyek, visszaadom a cumit, hátha. Ha nem jön be, adok neki vizet. Simogatom, suttogok. Ha egyre jobban sír, akkor kiveszem, és ha a kezemben is sír, akkor adok neki Dentinoxot. Nem mindig hat sajnos, de a Panadol azért már igen. A doki amúgy azt mondta, hogy a Nurofen sokkal jobb, mert az gyulladáscsökkentő is. Úgyhogy azt próbáld ki szerintem, ha még nem tetted. :) És kitartás!

2013. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!