Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen túrót és natúr joghurto...

Milyen túrót és natúr joghurtot vegyek a 8 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Zsírosat,vagy félzsírosat,esetleg zsírszegényet vegyek? Joghurtból milyet javasoltok? Hogy tudnám ezeket uzsonnára odaadni neki, milyen gyümölcsel kombináljam így ősszel?

2013. okt. 21. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
A Cserpes tejtermékek nagyon megbízhatóak, én nem adnék gyereknek mást. Én téli időszakban (amíg ki nem derült, hogy tejfehérje érzékeny) banánnal adtam és a gyümölcsös bébiétellel kevertem, a kész gyümölcsös joghurtot gyereknek sem adnám. Mi is házi lekvárral esszük a natúrt.
2013. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én túrós, joghurtos bébidesszertet adok a kislányomnak (bebivita, kecskeméti, babydream). De a héten Cserpes-t fogok venni, csak jókat hallottam a termékeiről.
2013. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Penny-s, Sparos natúr joghurtot szoktam venni, ebbe teszek bármilyen gyümölcsöt (banán, alma, körte, szőlő stb.)


Ízesített joghurtot, vagy méregdrága babadesszertet ne vegyél, mert tele van cukorral és egyéb adalékkal.

2013. okt. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!