Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 éves kislányomnak, jöhet...

A 3 éves kislányomnak, jöhet még foga ebben a korban?

Figyelt kérdés

Ma hoztam haza az óviból, és azt mondja fáj a foga.

Levert, láza nincs.Lent 2-2 őrlő foga megvan,a 3 őrlőnek még nem kell ebben a korban kijönni, nem? Egészségesek a fogai,legalább is én úgy látom.


2013. okt. 21. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

20 tejfoga lesz a gyerekeknek összesen. az utolsó 4 örlöfog kb 2-3 éves kor között jön ki. Ha ezek még nem jöttek ki akkor már éppen itt az ideje.


Nekem is nagylányom most volt 3 éves, és még csak most indult neki az örlöfogak kibujásának. Már egy kint van.

2013. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Két oldalon ,alul már csak a két utolsó fogacskának a helye "üres", akkor azok jönnek neki most?

Sztetek elvigyem orvoshoz?

2013. okt. 21. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, a még hiányzó fogacskák jönnek neki. Nem kell ezért orvodhoz vinni.
2013. okt. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Eddig észre sem vettük amikor jöttek a fogai, de most viszont huuu
2013. okt. 21. 14:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy alul 2-2 (tej)őrlő foga kint van, akkor ott nem jön már fog. Aminek a "helyét látod" , ott a maradó rágófoga lesz, ami 6 éves kora körül kezd kibújni.



[link]


itt egy kép, hogy mit kell látnod. Hiányzik még valamelyik a kislányod szájából ?

2013. okt. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem hiányzik,de most még alszik nem tudom megnézni.
2013. okt. 21. 15:27
 7/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem, mind a 10 fog kint van neki lent.
2013. okt. 21. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
14:57-es vagyok. És alul fájlalja? Mert ha igen, érdemes elmenni gyerek fogorvoshoz megmutatni, mert akkor nem a fogzás miatt van.
2013. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap késő délután elvittem orvoshoz mert fogta a fejét, a fülénél és folyamatosan sírt.

Fülgyulladásunk van sajnos.Gondolom kisugárzott a fogára is.

2013. okt. 23. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!