Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közlekedés babakocsi vagy...

Közlekedés babakocsi vagy hordozó?

Figyelt kérdés

3 hónapos babámat kontrollvizsgálatra kell vinnem a kórházba.A kocsink elromlott, egyedül kell vinnem, busszal, egy távolsági(15 km) és egy helyi járatos buszra kell felszállni.

Ti mivel mennétek, babakocsival vagy bébikenguruval?

A babakocsi kényelmesebb lenne, de elég széles, nem tudnék vele egyedül le-felszállni a buszra.



2013. okt. 21. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Babakocsi. Valaki majd csak segít fel/letenni a babakocsit. Kérj nyugodtan segítséget hozzá. A kenguru kényelmetlen lenne a babának ilyen (főleg időben) hosszú úton.
2013. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi hordozunk. Nem is vettünk babakocsit. Eszem ágában nem lenne azzal lavírozni a tömegközlekedésen.
2013. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
hordozó (NEM KENGURU!!!!)
2013. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Igen, be kellene szerezned egy hordozót. Olyat amiket babakocsira lehet tenni, vagy autós ülés is lehet. Legalább próbálj kölcsönkérni. Így foghatod a babádat, mellette lehetsz, de mégsem kell se kocsik, se kenguru sem.
2013. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Kendő, vagy mei tai.

Nekünk nincs babakocsink, sosem hiányzott.

Nekem a babakocsi felesleges macera lenne, rémálom lehet vele tömegközlekedni, vagy boltba menni.

A kengurut viszont felejtsd el.

2013. okt. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Hát a hordozót én elvetném...nem lehet kényelmes egy kézben azt a súlyt fogni huzamosabb ideig

A babakocsi lenne jó választás..nekem a sofőrök segítettek feltenni és letenni.de volt hogy gimis lányok segítettek.

Ha nagyon nagy ,akkor érdwmes kölcsönkérni

A kenguru is jó választás..én is szerettem..őszi baba.és a széldzseki pont feltudtam húzni hogy őt is takarja

2013. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Ilyenben hordozzuk, rá lehet húzni a nagykabátot, mindkét kezem szabad, tudok kapaszkodni és nem szorulok rá mások jóindulatára, segítségére. A baba nem sír, mert közel vagyok hozzá, a tartása egészséges, stb.

[link]

2013. okt. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Naponta közlekedünk a fél éves kislányommal Pesten, én hordozom (csatos hordozó) kicsit macera lenne utazni babakocsival.
2013. okt. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Már bocsesz,de miért szavazzátok le a válaszokat ??

A kérdező véleményeket várt...oké hogy mindenkinek más,de attól még nemkéne ...

2013. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha minden jól megy,mindig tudom busszal vinni a gyerkőcöt orvoshoz.

Én 9 kilométert megyek helyközi busszal,a megálló 800 méter,ahol leszállok,onnan a klinika még legalább ennyi,ha nem több.Hordozó nekem nem jön be pont ezért.

Babakocsi: olyat vettünk,ami kis helyen elfér és egyedül tudom mozgatni,lábzsákot lehet rá tenni és fektethető.Gyakorlatilag könnyű,mint a sport kocsi,de újszülött kortól használjuk majd,mert arra is tökéletes,nagy kerekei vannak,homokon is lehet tolni.

Olyan helyközi buszon is elfér,aminek csak egy ajtaja van hátul(egy nyílik oldalra kifelé,nem kettő két oldalra)

Márkát nem tudok,de régebbi típus,használtan vettük mi is,olyan 3 éves lehet(fekete-zöld színű)

Kisebb könnyebb kocsit kölcsönkérni esetleg?

2013. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!