Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek van...

Van itt olyan, akinek van babakassza kártyája?

Figyelt kérdés
Ez tényleg azért jött létre, hogy a cégek reklámozhassák magukat és adnak néhány % kedvezményt a kártyásoknak? Nem találom, hogy a kártyatulajdonos milyen kötelezettségeket vállal. Azt írják a kártya ingyenes, és semmi mást. Miért érzem úgy, hogy ez kicsit fura, hogy ők adnak egy kártyát, sok helyen kedvezmény jár érte nekünk, de tőlünk nem várnak cserébe semmit??? Adathalászat, vagy mi más az, amiért ez jó nekik? Esetleg a cégek fizetnek nekik jutalékot? Bocs, hogy gyanakvó vagyok, de azért ez üzlet, és nem értem, ez a babakassza kiállítóinak pontosan hol éri meg??
2013. okt. 21. 16:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem van, semmi hatranyat nem tapasztaltam. Tobbszor rendeltem vele olcsobban pl Babaszafaribol jatekokat. Szerintem nincs vele semmi gond, se telefonon se e-mailben senki nem zargatott, pedig regota megvan a kartya.
2013. okt. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!