Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7-8 hetes babatokkal hogy...

7-8 hetes babatokkal hogy telik el egy nap? Hanyszor szopiztok, mennyit alszik nappal, ejjel hanyszor ébred, és mikor sétaltok, mennyit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mi 8 hetesek vagyunk.

Reggel 5kor kel :(, 6 körül eszik. Átöltöztetem,Dumálunk, nézelődik.Ha ügyes vagyok visszaalszik a kezemben, ugyanis a kiságyba nem alszik napközben.

9 körül megint eszik. Aztán egy 3/4 órát elvan a játszószőnyegen, vagy a kiságyban. mikor már látom, h álmos, felöltöztetem és megyünk sétálni, vásárolni. Ha ross az idő akkor is kiviszem,csak a ház mögé, vagy a mosókonyhába, mert ilyenkor tud aludni egy nagyot, a levegő nagyon elnyomja. Amíg kint van én gyorsba megfőzök, begyújtok.

1 körül eszik megint. Utána ismét játszószőnyeg vagy kiságy, és nagy cirkusz árán elalszik, de rajtam. Ha jó az idő sétálunk.

4 körül ismét eszik, és akkor már ált. velünk van, apa is kajci után ér haza.

Negyed 7kor fürdés, evés, fél 8kor már alszik a szopipárnán, de csak 8 körül rakom át a helyére.

2-3 között egyszer felkel enni.

A 4órási és esti etetésnél kap pótlásnak tápszert, mert addigra már nem termelődik annyi.

Azt szeretném még elérni nála h napközbe aludjon a kiságyba is, mert már így sem könnyű cipelni, mi lesz később.

Amúgy a napközbeni alvások előtti cirkuszt leszámítva jó vele :)

A te babádnak mi a napirendje?

2009. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és amíg elvan, addig takarítok vagy befejezem a főzést. A mosogatás akkorra marad amikor ő már alszik.
2009. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mi 7 hetesek vagyunk,a fiam 5kor szopik,egy orat nezelödik,majd8,fel9ig alvas,9kor szopik,masfélorat nezelödünk,delig alvas,szopi,12-16ig ebren van,szopi,alvas,7kor ugy kell felebreszteni,hogy 8kor fürödjünk,ezutan képes 10-11ig ebren lenni,majd2-3 között szopik.
2009. nov. 12. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!