Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt/van ilyen helyzetben?

Más is volt/van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

3 hónapja próbálkozunk babával, de én már egy éve is nagyon akartam, csak a párom még akkor nem akart babát.

Miért van az, hogyha meglátok egy anyukát a kisgyermekével, rögtön elérzékenyülök, vagy ha egy filmben pl szül egy nő kifolyik a könnyem? Egyszerre elérzékenyülök aa látványtól, és közben várom már, hogy én is a kezemben tarthassam a kisbabámat.. aztán attól félek hogy még nagyon nagyon soká fog megtörténni vagy egyáltalán nem..



2013. okt. 21. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan nagyon jó anyuka leszel, ha ennyire várod őt, szerintem nem baj, ha néha elérzékenyülsz. még csak most kezdtétek, ne legyenek negatív gondolataid. Ha egészségileg rendben vagytok, akkor biztosan sikerülni fog! Gondolj inkább vidám dolgokra, például, hogyan fogod majd elmondani a párodnak, vagy milyen nevet adnál neki, hogy rendeznéd be a szobáját, stb. Pozitív gondolkodással hamar sikerülni fog! sok szerencsét kívánok!
2013. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3 hónap nem sok idő,ne aggódj.Nekem exemmel 1év alatt nem jött össze.Mostani párommal meg 2x-ra összejött.Elvileg egy évben mindössze 4 alkalom van,mikor teherbe eshet a nő a százalékokat tekintve.
2013. okt. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, gratulálok a babához!

Gondolok én ezekre a dolgokra is, már a nevét is kitaláltam, és mindig a kis babaruhákat nézem az áruházakban. Alig várom, hogy felhívjam az anyukámat, hogy "anyuci, nagymama leszel", ő is már nagyon szeretné, hogy jöjjön a kisunoka:)

2013. okt. 21. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!