Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám a hal jegyében született...

Babám a hal jegyében született. Milyen lesz gyerekként, felnőttként?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rajta vagy a netten ott megnézheted a keseőbe. Az anyám hal. Ez a jegy a bírkatürelem és szelídség jegye. Sok barátja lesz és jól ki fogják használni az engedékenységét és együtt érzését.
2009. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem biztos. Van egy hal ismim, és olyan határozott, mint egy úthenger. Ez nem jegyfüggő!
2009. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 9 éves unokahugom hal jegyű: kedves, szorgalmas, vidám, szókimondó kislány.

De szerintem sem jegy függő mert az anyósom és a nővérem mindketten vízöntők és mégis tök ellentétesek.

2009. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel teljesen egyetértek, nekem ilyen a párom.
2009. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én halak vagyok. Kislányként állítólag jó voltam, nem akaratoskodtam, nem fetrengtem hiszti miatt a földön. Rá tudtak beszélni a jóra. Visszahúzódó voltam, bár ha kedvemre való társaságban voltam, nagyon jól el tudtam magam engedni és ilyenkor könnyű volt belevinni a rosszba. Most felnőttként (25 évesen) szelíd vagyok, türelmes, barátságos, de hajlamos vagyok hazudni, ha magamat kell védeni (ha igazam van, ha nem!!). Sokszor csalódok az emberekben, mert többet remélek tőlük, bár ez nem veszi el a kedvem az ismerkedéstől. Szeretek magányosan eltölteni órákat, napokat (bár ez most lehetetlen, mert 1 éves kisfiam van, meg persze mellette nem is vágyom a magányra) és sokszor magamba fordulok. Ja, és nagyon hangulatember vagyok.
2009. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is Hal vagyok. Szelíd és empatikus. Az asztrológiában picit jártas vagyok, így elmondom, hogy az, hogy a Hal jegyében született, csak annyit tesz, hogy a Napja a Hal jegyében áll. Ezen kívül még 9 másik planéta helyzete befolyásolja a személyiségünket. + az aszcendens helyzete. Nézd meg még, hogy az aszcendense hol áll, és annak a jegynek a tulajdonságait is vedd szerintem figyelembe. Az nl.hu oldalán van Aszcendens számláló.
2009. nov. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!