Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy nem forog 5...

Normális, hogy nem forog 5 hónaposan?

Figyelt kérdés
Furi, mert hasról 3x már átdobta magát a hátára -első pillanattól fogva utál hason lenni, kivétel, ha úgy altatom magamon... De azért nem kéne már gyakorolgatnia? :(

2013. okt. 21. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:

mindkét fiam 6 hónaposan KEZDTE EL gyakorolni...tehát min. 7 hónaposak voltak mire elkezdtek aktívan forogni.

semmi bajuk

2013. okt. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Az nem feltétlenül baj, ha nem forog még, az, hogy a babák 5 hónaposan forognak, inkább egy átlagérték, mint egy előírás. Addig ne aggódj, míg a gyerekorvos és/vagy a védőnő nem talál kivetnivalót a gyerek fejlődésében.
2013. okt. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm szépen!
2013. okt. 22. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
5.5 hónaposan fordult hasra, vissza 7.5 hónaposan.
2013. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ne aggódj. Az én lányom elmúlt 6 hónapos mire elkezdte gyakorolgatni a forgást, most 7,5 hónapos és gurulva közlekedik.

Egyébként én is aggódtam miatta, most meg amiatt, hogy valaha megtanul-e magától felülni és mászni és lesznek-e valaha fogai. Mindig többet szeretne az ember...

2013. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!