Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vicces babatörténetetek?

Van vicces babatörténetetek?

Figyelt kérdés
Nekem ma volt. Arra keltem hogy a 17 hónapos kisfiam jéghideg kézzel ( azt hittem vizes) később láttam hogy nem. lökdösött hogy aja kejj ( anya kelj) mondom mi a baj szivem? Fogta akezemet az ő kis piros kezével... bevezetett a nappaliba ahol BÉZS hosszú szálú padlószőnyeg van. Az egész szoba közepe vöröslött a céklátol. Persze a fiam keze- szája is.. mondom neki hogy ez ki volt? Rámnéz azokkal a hatalmas szemeivel ( mint a shrekből a cica) és megszólal. Aja vau vojt ( anya a kutya volt ) annyira nevettem :) minden haragom elszállt
2013. okt. 22. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jah, amikor egy vadiúj doboz popsikrémet sikerült szétkennie a hálóban úgy, mindenhova jutott, de főleg az ágyneműre, és a gyerek is tetőtől talpig fehér volt. A fején pl. nagyon szépen elkente, és nagyon örült neki, azt a huncut vigyort soha nem felejtem el :) Kínomban röhögtem én is, és fényképeztem az eseményt. Ilyenkor már mit tud csinálni az ember :)
2013. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten a 2 éves kislányom a szobájában volt és onnan kandikált ki, hogy mit csinált az apukája. Egyszer csak azt mondta: csodálatos a lábad apa. Azt hittük elájulunk. :-))))) Nagyon fejlett a beszéde, mond néha olyanokat. Most kismama vagyok a tesóval és gyakran mondja, hogy kivesszük a tesót?

A kiscsirkére azt mondja: csiki pikike (kicsi pipike).

A fakopács: fapipáncs.

2013. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hugom is kb 2 éves lehetett amikor apu barátja (szomszéd) kölcsön akart kérni apától egy fúrószálat. Apa mondta hogy kölcsön adta most sajnos nincs itthon. Erre a hugom bement anyuhoz a hàzba és csípőre tett kézzel szánakozva mondta hogy; ez marha jó apának még fúrószálja sincs :DDD édes pofák. Honnan szednek ilyen szövegeket? :)))
2013. okt. 22. 13:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és persze mikor ilyen okosakat mondanak és a szülő meglepődöttségében nevetni kezd úgy tudnak nézni szemöldökfelhúzva :DD
2013. okt. 22. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szinte csak az van! :) kislányom 10,5 hónapos. Nagyiéknál alszik egy héten kétszer mert Apósom belé van szerelmesedve és nem bírja ki, hogy legalább hétvégén ne legyen náluk. Nagyon okos kislány, baromi tanulékony. Na egy ilyen hétvége után másnap az ebédnél baba az etetőszékben, párom szórakoztatja kajcsi után. Apa kéri: "adj egy puszit", ezt elmondta vagy háromszor, mire a kislányunk odanyújtja a kis talpiját egy csókra. Kap rá egy puszit, Apa megint: "Adj egy puszit" erre a kiscsaj odanyújtja a másik talpiját is. Nem isértettük, aztán elmeséltük a történteket apóséknak azok meg nevetve közölték, hogy hát persze, mert após mondta, hogy "adok egy puszit" és megpuszilta a baba talpát. A kislányunk meg megtanulta, hogy ha ehhez hasonló mondatot hall, akkot talppuszi következik. :D

2013. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 3 éves fiam jó pár hete elkapott egy hányós-hasmenős vírust :-( A betegség utolsó napján a vacsoraasztalnál ülve közölte, hogy neki háromingere van. Futás a fürdőbe, lavór a gyerek elé. Az én kincsem belehörgött egyet, majd közölte, ez ennyi volt, és indult vissza az asztalhoz. A férjemmel ledermedtünk egy pillanatra, erre visszafordult a fiam, és megkérdezte ártatlanul: ti mire vártok még.
2013. okt. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi jókat nevettem. Kis aranyosak :))) Ment mindenkinek a zöld pacsi :)
2013. okt. 23. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!