Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzalmas íze van a Pickwick...

Borzalmas íze van a Pickwick gyerekteának! Más is kóstolta már?

Figyelt kérdés
Megfőztem a teát ahogy szoktam és egy börgérbe ízesítettem magamnak is belőle cukorral és citromlével, gondoltam letesztelem miylen. Hát az íze valaki undorító! Olyan íze van mint valami romlott gyümölcsnek, mint ami megvan "pössedve". Én biztos nem adom ezt a gyereknek. Más is érzete ezt, ennél a fajtánál (mondjuk más ízt még nem vettem csak ezt most először): [link] ez a mangós, őszibarackos...

2013. okt. 22. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a gyerekeim nem itták meg :-)))
2013. okt. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy kóstoltam, ahogy a kisfiam itta: minden ízesítés nélkül! Szerintem finom volt, így nem éreztem, hogy túl intenzív íze lenne. De, mindenki másképp szereti! :) a kisfiam még a natúr csipkebogyó teát is megitta, amitől engem a víz is levert, még cukrozottan is!
2013. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Én vettem mangós-őszibarackos pickwick teát már a lányomnak. Szerintem nincs szörnyű íze, a lányom megitta. De az igaz hogy az erdei gyümölcsös finomabb!
2013. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az erdei gyümölcsöset próbáltam. Kisfiam imádja, szerintem sem rossz. Mongósat nem vettem, de akkor lehet nem is fogok.

Én a milupa barackos instant teát nem tudnám meginni, nekem az tünt poshadt ízűnek :s

2013. okt. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
de miért nem rendes teát adsz a gyereknek?
2013. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
erdei gyümölcsös gyermekeimnek ízlik
2013. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát nekem nagyon rossz az íze.

Aki kérdezte hogy miért nem rendeset adok, azért mert azt mondták ezt adjam, mert nincs benne koffein. Lehet már ízt veszek majd belőle, hátha finomabb lesz :)

2013. okt. 22. 10:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Hat en alapbol utalom a teat, de pont mult heten vettem a lanyomnak ilyen mangos Pickwicket es szerintem nagyon finom.
2013. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt ízlés kérdése a dolog. Nekem nem volt bajom az ízével, igaz, nem is vágtam agyon jó magyar szokás szerint citromlével meg cukorral-ovistea feeling :) (bocs, nem sértésnek szánom, de az igazi teába elvileg egyik sem kell, ebbe is maximum egy kis édesítő, ha nem issza meg máshogy a gyerek). 2 félét vettem eddig, az egyik talán málnás volt, a másik meg erdeigyümis. Mindegyiket megkóstoltam.
2013. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok, a férjemmel is megkóstoltattam és azt mondta hogy tényleg rossz utóíze van, olyan mint ha romlott gyümölcsöt enne. Pedig neki mézzel ízesítettem, de úgy sem ízlett. Néztem a szavatosságát de nem járt le, mert már az is eszembe jutott. Na mindegy majd csak lesz vele valami :)
2013. okt. 22. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!