Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam vissza?

Hogyan szoktassam vissza?

Figyelt kérdés

10 hónapos kisfiam köztünk alszik kiskora óta párszor aludt az ágyába,több kevesebb sikerrel.

Az apja nem akarja vissza szoktatni mert fél h beakad a lába a rácsba stb. Hiába mondom neki nem fog, neki igy jó de én már nem bírok igy aludni engem rugdal éjjel rámmászik mit tegyek? Segítsetek


2013. okt. 22. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi. Eljön az az idő s, amikor csak a papára fog mászni:) Az én 21 hónapos fiamnál ez van. Apa fején alszik, apára mászik, stb....


Ha nagyon akarod, akkor vissza tudod szoktatni, csak elhatározás, és kitartás kérdése az egész.

2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam elhatároztam most is de párom kivágta a hisztit hogy jó itt neki csak nem érti meg hogy nekem így nem jó melletünk van a kis ágya ha mozogna egyből felkelnék minen apró rezzenésére felkelek de nem érti meg ugy kell lennia ahogy ő akarja
2013. okt. 22. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
feküdjön apa középre... :) :)
2013. okt. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez esetben szomorúan, de én hagynám el a közös ágyat. Inkább aludnék egyedül a kanapén.

Az én fiam is az a fajta, aki egész éjjel, megállás nélkül mocorog, itt egy kéz, ott egy láb, üt, rúg, forog... Szerencsére nálunk kezdetektől a saját ágyában alszik, 1-2 betegségnél próbáltuk, hogy aludjon közöttünk, totális csőd volt, senki sem aludt igazán jól.

Neked is fontos, hogy kipihent legyél, és ha nem tudod kialudni magad, egyre fáradtabb, ingerlékenyebb, nyűgösebb leszel, ami mindenre kihat.

Nem vagyok bősz "ne aludj a gyerekkel párti", de ez az alvási mód csak akkor jó, ha minden érintett kipihenten kel fel reggel.

2013. okt. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Leszereltük a kiságy oldalát, az én oldalamhoz van tolva: mindenki a saját ágyában alszik, ha ébred, csak megnyugtatom vagy szopizik. 15 hónapos, nekünk így teljesen ok.
2013. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!