Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszer ajánlotok 1...

Milyen tápszer ajánlotok 1 hónapos csecsemőmnek aki hasfájós, szorulása van, álmatlan, + apró pattanás szerű pöttyök vannak az arcán és feszítő merev test tartása van általában, sokat sír?

Figyelt kérdés
Tej érzékeny lehet?

2013. okt. 23. 10:08
1 2
 1/11 adriennjeni ***** válasza:
Nekem is vannak a 3 hetes kislányomon pöttyök. Azt mondta a Doktornő, hogy a szoptatástól jön ki. Amelyik oldalon fekszik szoptatáskor azon az oldalon erősödnek a pöttyök. Miért akarsz tápszert adni neki?
2013. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
orvos mit mond?
2013. okt. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tán orvoshoz kéne vinned...
2013. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Születése óta tápszer kap, tejem alig volt és mostanra teljesen elapadtam.

Leírom a szituációmat.

Én Ukrajnában élek, magyar határtól nem messze,itt Ukrajnában nincs ilyen hogy felírja az orvos receptre a tápszert, van mikor meg se vizsgálják rendesen.

Mindenki Magyar országra megy gyógyszerért mert itt nem elég hatásos semmi,én is erre gondoltam hogy Magyar országra megyek megvásárolni a tápszert.

Csak nem tudom milyet kéne venni, mert nálatok is vény nélkül is meg lehet vásárolni és még az ára is kedvező.

2013. okt. 23. 10:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp HA (hipoallergén) tápszert adj neki. Mi első perctől ezt adtuk a piciknek és szerencsére bevált, nem volt gondunk. Habár ki kell tapasztald, hogy a babádnak melyik fajta válik be. Mi a Humana HA-t használtuk, mai napig is azt kapják. 10 hónaposak
2013. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A pöttyök az arcán a hormonoktól vannak, most ürülnek ki a szervezetéből az anyai hormonok, amit magzat korában megkapott. Ez teljesen normális, majd elmúlik.

Hasfájásra mindenkinek más válhat be. (Mi mindent kipróbáltunk, de semmi sem hatott, a végén a hozzátáplálással szűnt meg)

Az én babám is székrekedéses volt a Milumil konfort 1 ette, ez nagyon szépen meglazította neki a székletét.

2013. okt. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kibővíteném az előző hozzászólásomat.

A merev testtartás és a sírás a hasfájástól van, amit az okoz, hogy evés közben levegőt nyel. Erre is lehet gyógyszertári készítményeket kapni (infacol, espumisan, szélcső, homeopátiás gyönygyök, hasmelegítő párna stb.) de ezt végig kell zongorázni sajnos, hogy mi használ.

Én nem gondolnám, hogy a babád tejérzékeny.

2013. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat pukizik a gyermekem, böfögni nem mindig böfög,aludni nagyon rosszul alszik,lehet hogy a cumis üveget is le kéne cserélni?
2013. okt. 23. 13:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Hipoallergén tápszert vegyél, az a tuti. Nem a hasfájósságra, de ha bármi allergia gyanú van, vagy lehet, akkor itt nálunk ezt írják fel.

Az enyém nem büfizett, és hasfájós volt. Nekünk az infacolt használt, haja előtt kellett a szájába cseppenetni, szerette :) na ettől röfögött ám szépet kaja után :) nem pici büfi volt. ezt 1 hónapos kortól lehet adni.

kiütések az enyémen is voltak, ez lehet az anyatejtől én ugyan szoptattam, de kellett a tápszer, de lehet mástól is, mi krémet kaptunk, de igazából tök mindegy volt, nem használt, abba is hagytam a kenését, elmúlt nyomtalanul, pedig mint egy tini úgy nézett ki.

amit írsz, hogy feszíti magát ez hasfájósságtól van tényleg.

Próbáld hason altatni.

Szorulásra, nagyon jó a kamillatea 1dl hez 1teáskanál cukor felforralod és bele a kamillásfilter, legyen szép sárga. megitatod és tuti kakil. Mi tegnap ezt alkalmaztuk, de volt már rá szükség máskor is és bevált.

2013. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ja még annyi, hogy ez a hasfájósság sajnos nem fog elmúlni csak kb 3 hónap múlva, max javítani lehet.

Nekem is ezt mondták, hívtam ügyeletet és ki sem jöttek. Igazuk volt, 3 hónap után elmúlt. de az infacolt sokat segített addig, és sétálgass vele sokat a lakásban mikor a válladra teszed.

2013. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!