Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ahol a baba most kezd mászni,...

Ahol a baba most kezd mászni, vagy mászik a vegyszeres felmosás után sima vízzel is felmostok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én a DM-be vettem ecetes (Frost) felmosót. Nem töröltem fel utána újra tiszta vízzel.
2013. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
De örülök ennek a kérdésnek!Ez nálunk is pont aktuális...Első válaszolótól kérdezném,nincs kellemetlen szaga?
2013. okt. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Nem én avgyok az első válaszoló, de nincs kellemetlen szaga szerintem. Azaz ecet szaga van, ami azért annyira nem kellemes.


Én amúgy felmosni ecetes vízzel szoktam

2013. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert én Domestosszal szoktam és fel szoktam mosni utána sima vízzel is, csak a mindenbe belekotyogó anyósom szerint teljesen felesleges, energiapocsékolás.
2013. okt. 24. 16:19
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is ecetes vízzel mosok fel simán és hát nem kell annyit beleönteni,hogy az egész lakás szaglódjon :D
2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Megírnátok, hogy milyen arányban csináljátok az ecetes felmosóvizet? Hány %-s ecettel?
2013. okt. 24. 16:24
 7/20 anonim ***** válasza:
Az enyém már jár (13 hónapos), de attól még sokat mászik és mikor csak kúszott, mászott akkor is így csináltam: domestos-os vízzel mostam fel és kész. Mondjuk tényleg talán a békás felmosó lehet a legjobb. De pl a kórházban valamelyik babacsomaggal épp egy Domestos-os kis füzetkét is kaptunk, ami arról regélt, hogy baba környezetben milyen hasznos is ez a szer...Én ezt használom és semmi baja a fiamnak tőle.
2013. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is domestosos vízzel mostam fel csak.Nincs semmi baja a gyerekemnek.
2013. okt. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én is Domestos-hívő vagyok, semmi baja a két gyerekemnek...
2013. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekunk van gozos takaritogepunk, azzal szoktam altalaban felmosni, abba nem kell vegyszer. De idonkent, ha nincs kedvem beuzemelni, akkor hasznalok vegyszeres felmosot, de nem szoktam utana meg kulon vizzel felmosni.
2013. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!