Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél a víztől? Miért? Mit...

Fél a víztől? Miért? Mit csináljak, hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam eddig imádott pancsolni. 3 napja azonban, amint a kádba tesszük, torka szakadtából sír. :( Nem történt vele semmi, ami miatt megijedhetett volna, legalábbis nem vettük észre, pedig folyamatosan mellette vagyunk fürdéskor. Mitől lehet? Mikor múlhat el? Mit csináljunk? Segítsetek légyszi!!! Köszönöm szépen!
2013. okt. 26. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valami pedig mégis történt! Hajmosásnál nem ment bele esetleg véletlenül a víz a szemébe? Az én lányomnál ez volt egyszer a kiváltó ok.
2013. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha az üres kádba tennétek és zuhanyozna?
2013. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam a hajmosásra, mert azt mindig utálta, de eddig annyi volt, hogy akkor sírt, aztán játszott a kádban. Vasárnap mostam a haját (rövid haja van), és szerdától van ez a nagy sírás. :(
2013. okt. 26. 14:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves Első! Nálatok utána mennyi idő múlva nem sírt újra?
2013. okt. 26. 14:08
 5/13 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Lehet megpróbáljuk ma a zuhanyozást.
2013. okt. 26. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, azaz igazság, hogy a hajmosásnál még mindig üvölt... De a pancsolási kedv hamar visszajött, pár hét alatt. Mikor felmerült a probléma mi is próbáltuk a zuhanyzást, sajnos ő megijedt tőle, de ettől függetlenül kipróbálhatjátok! Vagy esetleg trükközhettek egy új játékkal, habfürdővel.
2013. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez korral jár,minden kisgyereknél van ilyen,van akinél előbb,van akinél később de eljön,idővel elmúlik,pár nap és visszatér minden a régi kerékvágásba,nálunk most a kisebbem ment át rajta,ne aggódj!
2013. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 gabszem ***** válasza:
Kislányom 20 hós és ő pl áll a vízben, nem mer beleülni. Mi ezt elfogadtuk, nem erőltetünk semmit, áll és úgy játszik a játékaival. A hajmosástól mindig is üvöltött, de sztem szinte minden gyerek utálja, gyorsan túlesünk rajta heti 1x-2x. A zuhanytól ő nagyon fél. Mindig változnak, lehet hogy két nap múlva megint szeretni fogja.
2013. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl melegre sikerült a víz egyszer? Ez is kiválthatja. Esetleg azt is megpróbálhatod, hogy együtt fürdötök, ha elfértek mellette. A miénk nagyon pici, ülős kád és én bármennyire szeretnék, nem tudok együtt fürdeni a lányommal. :(
2013. okt. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak, mi se találtuk meg az okát. Szerencsére kb. 2 hét alatt magától elmúlt.
2013. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!