Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposom miért üvölt a...

9 hónaposom miért üvölt a járókában?

Figyelt kérdés
a kisebbik fiam most több,mint 9 hónapos már,hozzá van szokva a járókához,újszülött volt mikor vettük,nyilván nem abban tartottam állandóan de sokat aludt benne,mert a nappaliban van,ráláttam.most ha már csak beletenném üvölt.ha kiveszem egyből megy fel a lépcsőn,ácsorog egyfolytában,én egyedül vagyok,meg kellene főzni valakinek,nálatok van ilyen? 1,5 órát sírt benne,míg megcsináltam a dolgom,persze egy könnycsepp nélkül,így még nem jártam,sosem hagytam sírni,lehet ezért csinálta ilyen sokáig,most akkor ez hiszti? persze tudom hogy azért üvölt,mert menne állandóan de nem tudok rá mindig figyelni,tök egyedül vagyok.ti ilyenkor mit csináltok,ez a kérdés igazából,köszönöm.egyébként ahogy kivettem egyből megnyugodott,ebédelt szépen,majd aludt.
2013. okt. 26. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Biztosan nem hagynám sírni. Nem tudtok az egyik sarokban egy nagyobb (a járóka méretéhez képest) játszósarkot elkeríteni neki? Lehet, hogy ott szívesebben ellenne és neked sem kéne aggódnod, hogy éppen "merre jár" a gyerkőc.
2013. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
babakarámra gondolsz? lehet beszerzek egyet,mert így muszáj valamit tenni,én is remegtem már az idegességtől,siettem ahogy tudtam,a kaját meg elsóztam :)
2013. okt. 26. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk a járóka kidobott pénz volt (35 ezerért) :(

Öt hónapos volt mikor vettük, olyan 7 hónapos koráig néha elvolt benne, utána ordított mint a sakál... soha többet nem tudtuk belerakni, még pár hónapig a játékai voltak benne, aztán felkeürlt a padlásra. Ne hagyd benne, ha ennyire sír. Van akinek egyáltalán sose volt járókája. :)

2013. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1.-s vagyok, igen arra! :)
2013. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi nektek,főleg hogy nem hurrogtok le :) a mienk is 30 volt,szuper,adhatom el a feléért.
2013. okt. 26. 14:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Aztán majd a babakarám rácsait fogja rázni később üvöltve :D. De egy darabig tényleg jó szolgálatot tehet. A járókák általában túl picik ahhoz, hogy egy már kúszni-mászó-hempergő baba sokáig jól érezze magát benne. Tapasztalat, most másfél éves a fiam.
2013. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Mi sem használtuk a járókát, nálunk is kidobott pénz volt. Nem volt el benne, főleg akkor, amikor mozgolódni kezdett. Nálunk se egyszerű eset a házimunka, a főzés különösen nem... Nem vagyok ősanya (!!!), de ezekre az esetekre van egy hordozókendőnk és magamra kötöm. Sokkal egyszerűbb így, sose hagynám sírni, enni viszont muszáj...
2013. okt. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt járókánk, én nem tudom elképzelni, hogy betegyem egy 1x1 méteres ketrecbe (bocs, nekem ez nem fér bele) az ebédet rendelem, neki főzök minden nap, mert tej és tojásérzékeny. Minden mást meg tudok csinálni mellette vagy amíg alszik. A férjem hajnalban jár dolgozni, semmi segítségem nincsen, hétvégén annyi, hogy vasárnap anyumhoz megyünk ebédre, egész nap egyedül vagyunk. Pont emiatt nem volt, hogy ne álljon fel korán, hanem sokat kússzon és másszon. Szereljetek fel ajtórácsot, nekünk is az van az előszobában. Soha nem hagytam sírni.
2013. okt. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj szegényke, az durva, hogy 1,5 órát sírt :(

Nálunk is babakarám van, nagyon jól bevált, sokkal nagyobb tere van így a gyereknek. Persze ott sincs el hosszabb ideig egyedül. Ha takarítok, házimunkát csinálok akkor jön velem mindenhova az etetőszékben és "segít". Pl ha törölgetek akkor ő is kap egy kis rongyot, zsepit, és ő is ezerrel takarít :) Így soha nincs sírás, és én is el tudom végezni a dolgomat, még ha egy picit lassabban is.

2013. okt. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát köszi nektek is,nekem van már egy 5 éves nagy fiam is,róla is kell gondoskodnom a kis örökmozgóm mellett,igen durva hogy annyit sírt,nekem is nagyon rossz volt,egyedül vagyok rájuk teljesen,kaját rendelem de neki főzök külön és az etetőszékben max 20 percet van el,ja és nap közben úgy 2x40 percet ha alszik.ilyenkor én is ennék legalább egy falatot.a babakarámot ki fogom próbálni.
2013. okt. 28. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!