Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írjatok kérlek ajándékötleteke...

Írjatok kérlek ajándékötleteket 1 éves kisfiúnak, aki kb. mindent (ruha, játék) örökölt a bátyjától. Ti mit vennétek neki?

Figyelt kérdés
Karácsony, mikulás, névnap is lesz, szóval kisebb és nagyobb értékű ajándékötleteknek is örülök.

2013. okt. 26. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél neki mesekönyvet, vagy vetítőgépet vetíthető mesékkel, azt szerintem még a nagyobb is élvezni fogja. :) Libriben lehet kapni filmeket, vetítőgépet meg szerintem neten találsz.
2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt de sajnos nem jo. Konyvunk rengeteg van, de a kicsi egyelore csak szetragja oket. Vetitom van, meg az enyem gyerekkorombol. :)
2013. okt. 26. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:

Fisher price golyópálya.

Játék sátor.

2013. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


[link]


[link]

[link]


ezek közül valami esetleg?Bár így valóban nehéz lehet,ha a nagytesótól sok mindent örökölt.

Esetleg ugráló csacsi,

2013. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat, mind hasznosnak lett ertekelve.

Ha esetleg van valakinek olyan otlete, ami nem annyira jatek, inkabb valami maradando dolog, azt is megkoszonom!

2013. okt. 27. 07:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Esetleg fotókönyv az elmúlt 1 évéről?
2013. okt. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden évben csinálok fotókönyvet. :D
2013. okt. 27. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:

OFF:ez engem is érdekel!Van egy 9 hósom aki ugye Karácsonykor lesz 11 hós és hát ő is mindent megörökölt a bátyjától!

Inkább leírom miket kapott a nagytesó első szülinapjára és hátha abból tudsz meríteni ötletet:

FP ugráló zebra,nagy dömper amibe belet tud ülni,mászóalagutas sátor

2013. okt. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyilván van róla filmfelvételetek, pici kortól egészen mostanáig az összeset ki lehetne írni egy dvdre (vagy csak az emlékezetesebbeket, vagy a viccesebbeket) és ha nagy lesz, akkor megmutatni neki. Mi is ezt tervezzük, csak a nagyszülőknek lesz karácsonyi ajándékgyanánt, mert a szüleim többezer kmre laknak tőlünk és 3 hónaposan látták utoljára a babánkat.

Maradandók csak ezek: fotóalbum, dvd. Játékokra ráun, ruhákat kinövi, plüssöket odaajándékozzátok, vagy a padláson megeszik a molyok. Esetleg vehetsz neki dvd-t pl angolnyelvűt (a The gigglebelliest nagyon tudom ajánlani) és így a tudás maradandó. :)

2013. okt. 31. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a dvd jò ötlet!
2013. okt. 31. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!