Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babád...

Mennyi idős volt a babád mikor rád mosolygot?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 20:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az első igazán tudatos mosoly kb 3 hónaposan volt :) De az tényleg nekem szólt.
2013. okt. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 hónapos
2013. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6-8 hetes kora környékén (valahova fel van írva) egyszer a lámbamra tettem és vigyorogtam neki sokat és akkor visszamosolygott... ez volt az első, egyértelműen tudatos... de utána csak néha napján... úgy igazán nagyokat vigyorogni 3 hónaposan kezdett és az első igazi csecsemő-kacaj most szerdán volt :) (hétfőn múlt 4 hónapos)
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

7 hetes volt,amikor fél mosolyt vágott,akkor kezdte ,,gyakorolni,, :) Rá egy hétre már egészen jól ment :)


5 és fél hós baba anyukája

2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Babeli Zurzavar ***** válasza:
a nagyobbik 3 honaposan, a kicsi eppen tegnap,7 hetesen:-)
2013. okt. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5hetes volt mikor tudatosan rám mosolygott. de mikor a párom először fogta meg akkor neki egyből rá mosolygott mintha fel ismerte volna az apját meg is lett örökítve :)
2013. okt. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok elfelejtettem hogy ez akkor volt mikor ki jöttünk a kórházból még az nap. nagyon aranyos volt ahogy egymásra néztek és mosolyogtak :)
2013. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A 3. hét végén mosolygott a kislányom. Persze pszichológus ismerős elnézően mosolygott és mondta, hogy ez még nem igazi mosoly. Levideóztam neki, megnézte és elnézést kért.


A fiam 7-8 hetes kora után. Meg is voltam ijedve, hogy valami baja van. Mondtam is a védőnőnek, hogy nem mosolyog. Erre fölé hajolt és a fiamnak felkunkorodott a szája széle és egy nagyot vigyorgott a védőnőre. Hát.. kösszépen. ( Sokszor kéri azóta is, hogy ezt a történetet meséljem el neki)

2013. okt. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

3 naposan vigyorgott félálomban.

Az első igazi nekem szóló mosolyt nem tudom, de talán a második hónap elején. Azért nem tudom, mert akkoriban reggelente ha felébredt, üvöltött, ha bementem hozzá, elhallgatott és elaludt és jött a félálomban lévő vigyorgás. De kb akkor lehetett az, hogy az ébrenléthez közelebbi állapotban is vigyorgott. Kacajra egyébként anyós bírta rá kb 4 hónapos korában, nekem csak 5-6 hónapos korában röhincsélt.

2013. okt. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
3-4hetesen mosolygott először, de ez még nem volt tudatos, most hónapos, és kb 2 hete csinálja azt, hogy ébredés és szopi után (csukott szemmel eszik mindig) amikor kinyitja a szemét és meglát, akkor nyitott szájjal vigyorog rám. Imádom!:))
2013. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!