Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos babam elkapta a...

8honapos babam elkapta a kotohartya gyulladast. Hasznalhatok tobrex szemcseppet neki?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem. A szem sajátkezű gyógyítása tilos, még felnőttnél is. Orvoshoz kell menni. Kicsi is - a a gyógyszert meghatározni neki kell, és a dózist/sűrűséget is fontos beállítani! Ua.a gyógyszer egy kisgyereknél, vagy egy kisbabánál lehet, hogy nagy bajt csinál.
2013. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Úgyis ezt fogja felírni a doki. Ha biztos vagy benne hogy kötőhártya gyulladás és a szemcsepp nem túl régen van nyitva, akkor szerintem adhatod neki. Az én 3 hónaposom is ezt kapta.
2013. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. mi is ezt kaptuk, mikor csipásodott és még kisebb volt, mint a tied
2013. okt. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!

ejjel csepegtettem is neki,szegenykemnek csunyan megdagadt a szeme,es ossze is ragadt, de mara mar szep lett.

2013. okt. 27. 21:05
 5/6 A kérdező kommentje:
ma voltunk orvosnal,es ezzel a szemcseppet kell hasznalnunk.
2013. okt. 28. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy mindenki lepontozott és úgyis az lett a vége amit mondtam....
2013. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!