Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-10 hónapos babának milyen...

8-10 hónapos babának milyen játék való?

Figyelt kérdés

Mi már készülünk a karácsonyra. Kisfiam akkor lesz 9 hónapos.

Tudom hogy a babák mindent értékelnek. Vagy éppen mivel nem emlékeznek rá ezért tök mindegy...

De szeretnék olyan játékot venni neki ami a korához illik és élvezné is.

Formabedobó? Vagy mi jó egy 9 hónapos babának? A ti korabeli babátok mikkel játszik?


2013. okt. 26. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A magam részéről már inkább csökkentem a játékok mennyiségét. Ami bejött nekem a keretes egyszerű puzzle, dupló-szerű építős, illetve a lapozgatós mesekönyvek, babahangszerek. De igazából, egy idő után érdekesebb a pössz az ágyneműn, mint a legtutibb játék...mindenesetre nem érdemes túlterhelni játékokkal, inkább legyél vele mindig és ha még nincs, a legnagyobb ajándék mind kettőtöknek a hordozókendő.
2013. okt. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jóó,pössz!

Ez tényleg így van!egy cérnaszállál is eltudnak órákig lenni...

Zenélős telefont,zongora,szirénás mentő v rendőrautót,labdát,esetleg plüss párnát.

Én ezekel szoktam meglepni.

5gyermekes anyuka.

2013. okt. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam szereti a járás segitöt,szines labdák,csipogos kalapácsot,kis gurulos autokat(mászik utánuk) stb-Ö most 10hónapos lessz.Remélem segitettem :)
2013. okt. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 9 hónaposomnak ezek a kedvencei mostanában:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!