Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyakran vágjuk a babánk...

Ha gyakran vágjuk a babánk haját, akkor később tényleg sűrűbb és erősebb lesz? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 11:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2013. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%

Mennyi sok idióta babonás kérdés van ma!


Nem, ez sem igaz!

2013. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Saját tapasztalat: NEM. A haj sűrűsége/erőssége a genetikától függ. Nekem kiskoromban folyton tövig vágták (lány létemre), hogy attól majd erősödik, de így felnőtten is vékony szálú hajam van... Több barátnőmnél ugyanez történt, szóval ez egy városi legenda. Optikai csalódás, ha egyforma hosszúságúak a szálak, tömöttebbnek tűnik a haj, ezért alakulhatott ki ez a butaság. De komolyan, a hajhagyma hogy változna attól, hogy a hajvégeket levágják?
2013. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
nem, semmi összefüggés nincs közte.
2013. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Nálunk igen:-)

Nekem óvodás koromig volt pár szál hajam, anyuék megunták, levágatták. Utáltam a rövidet, felsős lettem, megnövesztettem, azóta is szép dús a hajam.

Lányomnál ugyanez volt, de neki egy évesen vágtam le, kb fél évig rendszeresen, azóta nől neki és szintén dús.

Fiamnak ugyancsak pár szál szöszi haja volt, mindig vágtuk neki vagány rövidre, olyan dús most neki 7 évesen, hogy a vágó alig viszi :-)

Szóval nálunk bejött a hajvágás, nem akartam lányomat kitenni annak, mint a szüleim engem, hogy iskolás korban minden lány haja tele volt csatokkal... stb, nekem meg csúnya rövid volt:(

2013. okt. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is letolták anno nullásgéppel a pár szál hajamat, azóta rengeteg van.
2013. okt. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Áruljátok már el, attól, hogy a végéböl vágnak, mièrt lesz több hajhagyma a fejbörben? Szóval hogy lesz sürübb?

Sehogy.

2013. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
6 éves koromig hosszú két szál fehér hajam volt.Levágták 1 centisre,azóta sötétszőke és rengeteg van.Lányomnak elég sok most 1 évesen már a haja,de én már születése óta 10centit legalább levágtam neki.Szóval lehet van benne valami.Mindenesetre én inkább vágom,mert szerintem hülyén néz ki a kicsiknek is a két szál haj,amit az ügyes anyukák képesek még pálmafákba is kötni,amitől a kicsi olyan,mint egy pincsi...
2013. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nem a fejbőrben lesz feltétlen több haj,hanem ami van,megerősödik és többnek néz ki,mint hogy a borotválkozás is erősíti a szörzetet...
2013. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Fodrász vagyok, biztosan tudom, hogy NEM lesz ettől erősebb a haj!
2013. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!