Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztitjátok a baba orrát?

Hogyan tisztitjátok a baba orrát?

Figyelt kérdés
bocsi-nem a leszivásra gondolok,nem náthás-hanem a "darabosra"
2013. okt. 27. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Zsebkendővel vagy fültisztító pálcikával.

De azt is lehet úgy, hogy befújsz tengervizes orrspray-el és kiszívod napi egyszer, mondjuk este.

2013. okt. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beolajozom (gyogyszertari napraforgo vagy babylove sensitive) afultisztito palcikat es azzal konnyen kijon. Olyan palcikat valasztok, amelyen keves a vatta.
2013. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is papírzsepit használok. Kicsit félek attól, hogy vattadarab marad a fültisztítóról az orrában, és nem fogom tudni kiszedni...
2013. okt. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fültisztító pálcikával, vagy kézi, pumpás orrszívóval. Ez utóbbi szerintem a náthás váladékra abszolút nem jó, viszont jól el lehet vele kapni a darabkákat :)
2013. okt. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
belefujjok orrsprayyel az elejen porszivoztam, most mar csak mondom hogy fujjd es olyan ugyesen fujja az orrat, 14 honapos.
2013. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2013. okt. 28. 13:29
 7/7 anonim válasza:
van olyan , hogy szájjal szívható orrszívó, én azzal
2013. okt. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!