Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél év körüli gyermeketek...

Másfél év körüli gyermeketek mennyire öltöztetitek fel 13-14 fokban?

Figyelt kérdés
Nálunk ma 13-14 fok van kint, kicsit fúj a szél, és borús az idő. Másfél éves lányommal vásároltunk meg sétáltunk kicsit utána. Több ismerőssel is találkoztunk, akiknek a kicsijük az én lányommal majdnem egyidős. Mindegyiken téli sapka, téli kabát, sál, bélelt vastag nadrág. Az én lányomon harisnya volt meg egy farmer, rövidujjú body, pulcsi, és egy termóbéléses őszi dzseki, ja meg persze sapka, de még nem téli. Egyik ismerős meg is jegyezte hogy ennyire alul öltöztetem a lányomat!? Hát nem tudom én még a téli kabátot tartogatom a hidegebb időkre. Ha már most úgy beöltözetem, milesz ha tényleg jönnek a mínuszok!? Szerintetek??
2013. okt. 30. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
14fokban nem kell még téli szerkó. Az majd a mínuszokban. Nem kell túlöltöztetni.
2013. okt. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csináltad én is így öltöztetem a 1,5 éves fiamat.harisnya(vékony)farmer,rövidujjú body,vékony hosszúujjú póló,őszi dzseki vékony sapi
2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tökéletesen öltöztetted! A legmegfelelőbb ilyen időben éppen ez az öltözék!
2013. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is megállított egy ismerős anyuka, hogy miért van csak annyi ruha a fiamon, amennyi... Az ő 6 hónapos gyereke még a múltheti huszonsok fokban is bundazsákban!!! volt, vastag sapkával, és még be is volt takarva a babakocsiban egy vastag pléddel... Szegény gyerek mozdulni sem bírt. És akkor panaszkodik nekem, hogy szegény gyerek már kétszer volt megfázva... Vajon miért. Én nem öltöztetem agyon a fiamat, de még sosem volt beteg, szerencsére.
2013. okt. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is van olyan ismerősöm, akinek a 11 hónapos lánya a múltkori nagyon jó időkben is téli kabátban vagy overálban volt! Néhány anyuka hajlamos túl öltöztetni a babákat. Csak tényleg azt nem tudom hogy ők a nagy hidegben, mínuszokban mit fognak a gyerekre adni!?
2013. okt. 30. 12:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak ennyit adnék a fiamra, mint te. Nálunk szerencsére még 20 fok van, igaz fújdogál a szél egy kicsit, de délelőtt mikor lent voltunk csak egy pulcsit és mellényt adtam rá + nadrág, cipő (harisnya sem volt).

Én is láttam múlt héten, vagy téli szerkóba öltöztetve, vagy vastag takaróval + lábzsákkal betakarva a gyerkőc. Egy pici babát igen, de 1-1,5 évest nem kell ennyire beöltöztetni szerintem. Ja, anyuka meg pólóban tolta a kocsit, szóval érzékelte, hogy jó idő van, de mit gondolt, hogy a gyereknek nem lesz úgy melege?!

2013. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is inkább rétegesen. Mivel hordozóban magamra kötöm inkább body, vékony hosszú ujjú felső, és egy pulcsi, sapka, harisnya, farmer. Bőven elég az amit Te adsz rá. Mit fognak rá adni a -10 fokban az anyukák? Vagy ki sem viszik majd őket ha jön a tél? :)
2013. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!