Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valamit nem szabad, még...

Ha valamit nem szabad, még inkább csinálja-életkori sajátosság másfél évesen, vagy egyénfüggő?

Figyelt kérdés

A fiamnak, ha szépen szólok, ha hangosan, csak nem akaródzik abbahagyni az ütögetést/dobálást/cincálást/stb. Miért? Azért, mert kicsi, vagy mert ő ilyen?

Nem tudom, mit csináljak. Már nagyon idegesít, különben is felcsattanós típus vagyok, és úgy érzem, hogy a jó dolgok, amiket teszek, nullázódnak egy-egy ilyen alkalommal.


2013. okt. 30. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ő ilyen.Lányom is van hogy nem hagyja abba,elveszem a kezét onnan és visít.De legtöbb esetben abbahagyja ha rászólok.Ő 1 éves.
2013. okt. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig életkori sajátosság, próbálgatja a határokat.
2013. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
abszolút életkori sajátosság!!
2013. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Persze,életkori sajátosság amúgy igen,de van baba aki hajlamosabb engedelmeskedni úgymond :D Erre értettem az ő ilyent.Ő jobban feszegeti a határaidat.De ne aggódj az enyém az állandó nyávogásával feszegeti az idegrendszerem :D

2013. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én azért csinálom, mert anyu állandóan dirigál, és le akarom szoktatni.

1.5F

2013. okt. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!