Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan a bölcsibe?

8 hónaposan a bölcsibe?

Figyelt kérdés

Sajnos munkám miatt arra kényszerülök, hogy a kisfiamat 8 hónaposan heti 3 napra csanába adjam, vélemények?

Nagyon rossz döntés?



2013. okt. 30. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 7 hónapos koromtól voltam bölcsis. Semmi bajom nem lett és a mai napig kivételesen jó és szoros az anyukámmal a kapcsolatom. 33 éves vagyok.
2013. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem nem rossz döntés! vannak a bölcsiben 8 hónapos babák is
2013. okt. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem rossz, de nem mindegy, hogy csana, vagy bölcsi. A családi napközi is bölcsi elven működik, de teljesen más, sokkal otthonosabb, de nem biztos, hogy jobb is. Semmi baja nem lesz, hidd el sokat fog fejlődni, jót fog neki is tenni a közösség.
2013. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha muszáj, és máshogy nem megoldható (pl. nagyszülő), akkor ez van, ezt kell meglépni. Jól nézd meg hova viszed, érdeklődj más szülőktől, mi a vélemény az adott helyről. (Azzal viszont nem értek egyet, hogy egy 8 hónapos babának jót fog tenni a közösség...)
2013. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kell, akkor kell:(

Tudok olyan anyukát aki az egy évesét beadta úgy bölcsibe,hogy a családi cégbe ment vissza dolgozni, és igencsak milliomosok, na ezt elítélem!

Nekem a kicsim 16 hónaps, majdnem lett állásom, de "szerencsére" nem lett, nekem m lett volna szívem beadni, de tudom, hogy vannak helyzetek, és vannak 6-7 hónapos babák is. Egyébként csana és rendes bölcsi között nagy a különbség, nekem a csana sokkal szimpibb!:)

2013. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az én babám dolgozó baba:) Mindenhova jött velem, céges ügyeket intézni, de most itt a tél és megterhelő számára egy munkanap..:( még nyáron elsétálgattunk, de így a kötelező ügyintézések terhesek számára. Egy egy napot vigyázott rá egyik nagymama, a másik elég szenilis, arra a macskát sem bíznám.. A közösséget igényli már, más gyerekeket nagyon szeret. Csak heti 3 napra lenne szükégem, hogy sínen menjen a megélhetésem...
2013. okt. 30. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!