Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek sokat van egyedűl...

Szerintetek sokat van egyedűl a kicsim ha òránként 5-10perce egyedűl hagyom?

Figyelt kérdés
Az egyedûlt úgy èrtem hogy ott vagyok körülötted,csak teszek-veszek,hagyom hogy kicsit magàba jàtszon nèzelôdjön.4hònapos a lànykàm.

2013. okt. 30. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, az én fiam ennél többet is el volt magában, nincs ebben semmi, ha elvan. Nem feltétlen kell mindig mellette ülni.
2013. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dehogy is nekem a 6,5hós kislányom is el van magában eljátszik azt ha már unja akkor kiabál vagy sikógat :)
2013. okt. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Én két szopás között mindig egyedül hagytam őket, és nem volt semmi baj belőle. Megtanulták magukat egyedül is elfoglalni a játékukkal. Sőt, így hamarabb megtanulták a mozgásokat is, mintha a kezemben lettek volna.
2013. okt. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jòl van akkor megnyugodtam!Lelkiismeret furdalàsom van mikor kicsit magàra hagyom,de akkor ìgy nem lesz! :-)
2013. okt. 30. 18:25
 5/7 anonim ***** válasza:
4%

Én sokkal-sokkal többet hagyom egyedül, mivel nem vagyunk összenőve.

Te abnormálisan sokat vagy együtt a babáddal, szegényt így nem hagyod fejlődni.

2013. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mièrt befolyàsolja az a fejlôdèsèt ha a jàtszószönyegen jàtszik èn meg ènekelek, beszèlek hozzà...stb ha fôzök ott van a konyhàba velem a pihiszèkbe.Ez abnormàlis?
2013. okt. 30. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is rosszul éreztem magam hogy egyedül hagyom a babát (teszek-veszek mellette a házban amíg ő szépen eljásztik magában) de rájöttem hogy kell neki hogy megtanuljon egyedül játszani.

Amúgy kb 2 hete olvastam egy cikket hogy nem szabad állandóan pátyolgatni, lekötni a babát minden játékkal, vagy állandóan mellette lenni mert hozzászokik és késöbb 5 percre sem lesz el egyedül.

Én a kisfiamat fél órákra lerakhatom a szobájába vagy a szobánkba, vagy a kompba. Kb fél óra után kezd nyöszörögni, akkor pedig magamhoz veszem.

2013. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!