Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hósomnak érdemes most...

7 hósomnak érdemes most akcióban megvenni az fp bödönt? Mikor fogja érdekelni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 30. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korai. Ha nagyon nagyon akciós, akkor érdemes. De szerintem hónapokig a szekrényben lesz.
2013. okt. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Fél évesen kapta kislányom és most 2 évesen kezdett vele játszani.
2013. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
9-10 hónaposan már szeretett vele játszani! Dobálta befelé a kockákat, szedegette ki egyesével, nagyon szeretett vele játszani. Pár játék után már az is tetszett neki, hogy a formáknak helyük is van és ott is beférnek! 13 hónapos, de még mindig szívesen játszik vele, persze egyedül nem rendeltetésszerűen használja, de ez nálunk nem is baj! Az a jó, hogy leköti és mindig mosolyog, mikor látja!
2013. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd meg, az enyém elég korán elkezdte használni és még mindig játszik vele, naponta egyszer legalább kirakja, most másfél éves.
2013. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányomat se érdekelte még ennyi idősen, 8 hósan kapta egyébként. Most két és fél éves, most kezdi rendeltetés szerűen használni, szerintem vegyél valami mást. Egyébként is , én nem tudtam hogy ilyen nehezen lehet beleilleszteni a formákat a helyükre, még nekem is erősen kell nyomni, ennyi idős gyerek esélytelen hogy berakja a megfelelő helyre, nem rossz dolog a formabedobó de ha azt akarsz, akkor ne a bödönt vedd hanem másik típust szerintem.
2013. okt. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!